MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów do rady miasta i gminy Kazimierza Wielka 2024. Kto wszedł w skład nowej rady?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press
Zakończyła się pierwsza tura wyborów samorządowych 2024. Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta i Gminy Kazimierza Wielka. Prezentujemy skład nowej rady

Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy gminy Kazimierza Wielka wybierali swoich reprezentantów do Rady Miasta i Gminy. Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do rady miasta w gm. Kazimierza Największa.

Skład Rady Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Piotr Klimczyk

Marek Zwolański

Rafał Gabryś

Paweł Kasiak

Andrzej Nocoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

Wacław Piwudzki

Wioletta Wójcik

Jerzy Koziara

Lucjan Małek

Jacek Skopowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Stanisław Nawrot

Iwona Latos

Marcin Michalec

Janusz Wątek

Stanisław Nowak

Kandydaci do rady Miasta i Gminy Kazimierza Wielka w wyborach samorządowych 2024:

Okręg nr 1

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • SZASTAK Jarosław - 22,85 procenta, 117 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • KLIMCZYK Piotr - 39,65 procenta, 203 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • SKOPOWSKA Anna - 352 procenta, 18 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • MACIANTOWICZ Marek Jan - 18,16 procenta, 93 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA INICJATYW SAMORZĄDOWYCH:

  • KNOPEK Tadeusz Szymon - 15,82 procenta, 81 głosów

Okręg nr 2

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • TERPIŃSKA Izabela - 17,51 procenta, 76 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • ZWOLAŃSKI Marek Roman - 38,71 procenta, 168 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • ŻULICHOWSKI Mariusz Robert - 15,90 procenta, 69 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • ANTOS Andrzej Bronisław - 6,91 procenta, 30 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • MILCZAREK Zbigniew - 20,97 procenta, 91 głosów

Okręg nr 3

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • WIECZOREK Czesław - 24,20 procenta, 91 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • ZIĘTEK Ewelina Anna - 29,52 procenta, 111 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • BRODKO Kazimierz Józef - 13,83 procenta, 52 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • PIWUDZKI Wacław Marian - 32,45 procenta, 122 głosy

Okręg nr 4

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • GAJDA Robert Paweł - 21,43 procenta, 84 głosy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • LONC Anna - 19,90 procenta, 78 głsoów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • WÓJCIK Wioletta Beata - 52,30 procenta, 205 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • KRAWCZYK Grzegorz Rafał - 6,38 procenta, 25 głosów

Okręg nr 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • GABRYŚ Rafał - 57,23 procenta, 194 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • GŁOGOWIECKI Robert Jerzy - 42,77 procenta, 145 głosów

Okręg nr 6

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • NAWROT Stanisław - 49,42 procenta, 212 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • BUCZAK Zbigniew Robert - 18,58 procenta, 84 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • DZIULA Sebastian Stanisław - 31 procent, 133 głosy

Okręg nr 7

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • WIĘCKOWSKI Michał - 17,92 procenta, 100 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • BAŁAGA Iwona Katarzyna - 21,15 procenta, 118 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • CZAPLA Ryszard Adam - 13,44 procenta, 75 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • KOZIARA Jerzy 25,73 procenta, 138 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • STACHURA Piotr 22,76 procenta, 127 głosów

Okręg nr 8

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • LATOS Iwona - 35,83 procenta, 182 głosy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • PTAK Wacław Kazimierz - 27,17 procenta, 138 głosów

KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:

  • SŁABOSZ Jacek Jan - 22,83 procenta, 116 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • MUCHA Katarzyna 14,17 procenta, 72 głosy

Okręg nr 9

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • TROJANOWSKI Artur Stanisław - 27,19 procent, 141 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • CELUCH Paulina - 12,50 procenta, 63 głosy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • WRÓBEL Anna Agata - 9,72 procenta, 49 głosów

KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:

  • SAMBÓR Paweł Piotr - 15,87 procenta, 80 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • MAŁEK Lucjan Andrzej - 33,93 procenta, 171 głosów

Okręg nr 10

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • MICHALEC Marcin - 78,78 procenta, 245 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • ZIĘTEK Krzysztof Stanisław - 21,22 procenta, 66 głosów

Okręg nr 11

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • WĄTEK Janusz - 52,79 procenta, 199 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • PIETRZYK Wioleta - 14,06 procenta, 53 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • JANCZUR Małgorzata - 2,65 procenta, 10 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • CAŁA Radosław Marek - 13,26 procenta, 50 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • GARBARZ Mikołaj Rafał - 17,24 procenta, 65 głosów

Okręg nr 12

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • NOWAK Stanisław - 58,75 procenta, 235 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • ZDUNEK Zbigniew Bogdan - 7 procent, 28 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • STALMACH Wojciech - 26,50 procenta, 106 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • OLECH Małgorzata Barbara - 7,75 procenta, 31 głosów

Okręg nr 13

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • CIEŚLIK Tomasz - 16,06 procenta, 71 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • STĘPIEŃ Robert - 35,29 procenta, 156 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • SKOPOWSKI Jacek Jan - 45,93 procenta, 203 głosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • STASIK Paweł Mirosław - 2,71 procenta, 12 głosów

Okręg nr 14

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • KASIAK Paweł Bogumił - 29,52 procenta, 111 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • WENDEL Grzegorz Mateusz - 19,95 procent, 75 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • CHWALIK Piotr Krzysztof - 14,63 procenta 55 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:

  • BURGIEL Marek Robert - 23,67 procenta, 89 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:

  • PUCHAŁA Stanisław Waldemar - 12,23 procenta, 46 głosów

Okręg nr 15

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • NAWROT Waldemar Piotr - 35,23 procenta, 161 głosów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • NOCOŃ Andrzej Mirosław - 49,23 procenta, 225 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:

  • JASKUŁA Piotr - 15,54 procenta, 71 głosów

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Białystok. Piłkarze Jagiellonii odbierają złote medale

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kielce.naszemiasto.pl Nasze Miasto