Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Wólka Tarłowska
Pokaż więcej
Paweł Łukasz Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(18,49%)
Dariusz Binkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
20
(13,70%)
Julian Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
46
(31,51%)
Danuta Dynarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY DYNAREK
53
(36,30%)
Okręg 2
Część sołectwa Tarłów, ulice: Kleparz, Nowa, Rynek, Sandomierska, Sarenki, Solecka, Spacerowa, Strażacka, Sulejowska, Zawale
Pokaż więcej
Teresa Marianna Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
86
(32,70%)
Jolanta Binkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(13,31%)
Agnieszka Beata Łucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
67
(25,48%)
Andrzej Marek Zaciera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
75
(28,52%)
Okręg 3
Część sołectwa Tarłów, ulice: Czekarzewska, Łączna, Ostrowiecka, Oś. Leśne, Potoczkowska
Pokaż więcej
Roman Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
42
(18,58%)
Grzegorz Mieczysław Czesny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(17,70%)
Marzena Bogusława Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
40
(17,70%)
Janusz Giez
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
104
(46,02%)
Okręg 4
Sołectwa: Kozłówek, Potoczek
Pokaż więcej
Stefan Grzegorz Życiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
47
(25,54%)
Jarosław Osojca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(29,35%)
Justyna Barbara Sadkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
21
(11,41%)
Rafał Marcin Wójcicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
62
(33,70%)
Okręg 5
Sołectwo: Czekarzewice Pierwsze
Pokaż więcej
Marek Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
102
(51,52%)
Jacek Roman Linart
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(13,64%)
Leszek Kawenka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
26
(13,13%)
Sławomir Adam Zagozdon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
43
(21,72%)
Okręg 6
Sołectwo: Czekarzewice Drugie
Pokaż więcej
Sławomir Walczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
73
(33,18%)
Marcin Stanisław Poziomek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(20,91%)
Beata Justyna Spyrczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
101
(45,91%)
Okręg 7
Sołectwa: Ciszyca Dolna, Ciszyca Przewozowa, Ostrów
Pokaż więcej
Zbigniew Robert Banulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
42
(25,00%)
Anna Zarzycka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(13,10%)
Mateusz Jakub Dziewirz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA DZIEWIRZA
57
(33,93%)
Kazimierz Maciej Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
31
(18,45%)
Jolanta Małgorzata Stola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
16
(9,52%)
Okręg 8
Sołectwa: Ciszyca Górna, Leśne Chałupy
Pokaż więcej
Marek Główka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
56
(35,67%)
Damian Porydzaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(12,10%)
Zbigniew Józef Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
49
(31,21%)
Beata Zofia Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
33
(21,02%)
Okręg 9
Sołectwa: Ciszyca Kolonia, Dorotka, Kolonia Dąbrówka, Janów
Pokaż więcej
Wioletta Bożena Irzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
58
(34,12%)
Mirosława Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
112
(65,88%)
Okręg 10
Sołectwa: Hermanów, Sulejów, Tomaszów, Wesołówka
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Czuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
12
(7,50%)
Radosław Marek Mikołajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
56
(35,00%)
Marzena Dorota Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
92
(57,50%)
Okręg 11
Sołectwa: Maksymów, Słupia Nadbrzeżna, Słupia Nadbrzeżna Kolonia, Tadeuszów
Pokaż więcej
Bogusław Marek Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
43
(24,71%)
Czesław Adam Bartos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(45,98%)
Dorota Czyżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
51
(29,31%)
Okręg 12
Sołectwa: Cegielnia, Julianów
Pokaż więcej
Jerzy Marek Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
56
(33,73%)
Grzegorz Kąsiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(23,49%)
Beata Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
71
(42,77%)
Okręg 13
Sołectwa: Bronisławów, Dąbrówka, Łubowa, Mieczysławów, Wólka Lipowa
Pokaż więcej
Katarzyna Zapalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
60
(27,91%)
Marcin Sylwester Sorbian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
155
(72,09%)
Okręg 14
Sołectwo: Brzozowa
Pokaż więcej
Agnieszka Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
128
(63,05%)
Mirosława Anna Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
75
(36,95%)
Okręg 15
Sołectwa: Duranów, Teofilów
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA
106
(39,41%)
Krzysztof Płatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO
163
(60,59%)