Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Bogoria: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Kolejowa, Leśna, Marii Konopnickiej, Osiedlowa, Polna, Południowa, Rakowska, Staszowska, Stefana Żeromskiego, Ujazd, Władysława Reymonta, Wilsona.
Pokaż więcej
Kamil Glibowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
87
(29,00%)
Grzegorz Snopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(43,33%)
Zdzisław Roman Trybuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
83
(27,67%)
Okręg 2
część sołectwa Bogoria: Cmentarna, Jędrusiów, Kościelna, Ogrodowa, Opatowska, Rynek, Sandomierska, Spacerowa, Sportowa, Tylna.
Pokaż więcej
Marek Andrzej Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(46,00%)
Arkadiusz Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
58
(23,20%)
Wiesława Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(23,60%)
Adam Eugeniusz Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
18
(7,20%)
Okręg 3
sołectwa: Kolonia Bogoria, Rosołówka, Zimnowoda.
Pokaż więcej
Patrycja Małgorzata Dyduch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(41,89%)
Władysław Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
48
(16,22%)
Józef Kordyka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(15,20%)
Stanisław Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
79
(26,69%)
Okręg 4
sołectwa: Mała Wieś, Moszyny.
Pokaż więcej
Edmund Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
23
(10,45%)
Ryszard Czesław Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(26,36%)
Konrad Szczepan Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
28
(12,73%)
Łukasz Karol Ścibisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(14,55%)
Dariusz Dubiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
79
(35,91%)
Okręg 5
sołectwa: Kolonia Wysoki Małe, Podlesie, Wysoki Małe.
Pokaż więcej
Danuta Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
108
(49,77%)
Zdzisław Marek Wyrzykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(28,57%)
Dariusz Drzymalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
47
(21,66%)
Okręg 6
sołectwo: Jurkowice
Pokaż więcej
Jolanta Teresa Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
157
(52,33%)
Katarzyna Rycombel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(31,67%)
Anna Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
48
(16,00%)
Okręg 7
sołectwo: Pełczyce.
Pokaż więcej
Zdzisław Sarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
59
(31,55%)
Jolanta Chmielewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(31,02%)
Zbigniew Wiesław Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
48
(25,67%)
Andrzej Maśloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
22
(11,76%)
Okręg 8
sołectwa: Budy, Józefów Witowicki, Witowice.
Pokaż więcej
Damian Skuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
51
(17,11%)
Andrzej Jerzy Gil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(11,74%)
Jolanta Wyrzykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
101
(33,89%)
Dorota Kaczmarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(19,46%)
Piotr Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
53
(17,79%)
Okręg 9
sołectwa: Kolonia Pęcławice, Kolonia Pęcławska, Pęcławice Górne, Wagnerówka, Wolica.
Pokaż więcej
Mieczysław Sztaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ - BOGORIA
85
(28,52%)
Krzysztof Zieliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(40,27%)
Jadwiga Maria Pietras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
33
(11,07%)
Edyta Macias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
60
(20,13%)
Okręg 10
sołectwa: Łagówka, Niedżwiedż, Ujazdek, Wierzbka.
Pokaż więcej
Lucjan Sławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
113
(41,24%)
Wiesława Maria Smulczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(22,63%)
Grzegorz Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
99
(36,13%)
Okręg 11
sołectwa: Kiełczyna, Wola Kiełczyńska.
Pokaż więcej
Grażyna Barbara Czerwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
43
(13,87%)
Anna Stobnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177
(57,10%)
Andrzej Mucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(14,52%)
Kamil Andrzej Gałęza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
45
(14,52%)
Okręg 12
sołectwa: Gorzków, Miłoszowice, Przyborowice.
Pokaż więcej
Edyta Agnieszka Utnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
168
(44,33%)
Magda Marlena Kosowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(18,73%)
Andrzej Pańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
97
(25,59%)
Walenty Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
43
(11,35%)
Okręg 13
sołectwa: Ceber, Malkowice, Wola Malkowska.
Pokaż więcej
Mirosław Szafrański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(39,69%)
Bogdan Andrzej Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
121
(46,18%)
Alicja Feledyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
37
(14,12%)
Okręg 14
sołectwa: Grzybów, Wysoki Duże, Wysoki Średnie.
Pokaż więcej
Wiesław Paweł Barabasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROZWOJOWA
107
(37,54%)
Danuta Zofia Terech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(15,44%)
Jan Cieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
40
(14,04%)
Ryszard Pańczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(17,19%)
Józef Lipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
45
(15,79%)
Okręg 15
sołectwa: Domaradzice, Szczeglice, Zagorzyce.
Pokaż więcej
Jerzy Rajkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(29,76%)
Rafał Marcin Krakowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
15
(4,46%)
Maciej Tutak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
140
(41,67%)
Justyna Elżbieta Patrzałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZYDŁO
81
(24,11%)