Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Czarnocin
Pokaż więcej
Jan Fortuna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
sołectwo: Cieszkowy
Pokaż więcej
Kazimierz Bolesław Warszawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
sołectwo: Koryto, Swoszowice
Pokaż więcej
Dariusz Makuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(53,06%)
Bożena Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZTEROLISTNA KONICZYNA
46
(46,94%)
Okręg 4
sołectwo: Krzyż, Soboszów
Pokaż więcej
Anna Nowacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
sołectwo: Opatkowiczki, Turnawiec
Pokaż więcej
Marek Sady
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(46,58%)
Tomasz Grzegorz Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
39
(53,42%)
Okręg 6
sołectwo: Bieglów
Pokaż więcej
Waldemar Bączek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(57,83%)
Marian Artur Bijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
35
(42,17%)
Okręg 7
sołectwo: Miławczyce
Pokaż więcej
Kazimierz Władysław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
sołectwo: Ciuślice, Michałowice
Pokaż więcej
Rafał Artur Galbas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(44,20%)
Wiesława Marta Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZTEROLISTNA KONICZYNA
77
(55,80%)
Okręg 9
sołectwo: Malżyce, Mękarzowice
Pokaż więcej
Marek Bogusław Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(51,33%)
Zbigniew Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
55
(48,67%)
Okręg 10
sołectwo: Stradów, Zagaje Stradowskie
Pokaż więcej
Gustaw Robert Marciszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(43,00%)
Katarzyna Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
57
(57,00%)
Okręg 11
sołectwo: Będziaki
Pokaż więcej
Dariusz Józef Śmiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwo: Charzowice, Dębiany
Pokaż więcej
Marcin Łudzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
sołectwo: Kolosy
Pokaż więcej
Stanisław Gręda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(51,88%)
Beata Grażyna Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
64
(48,12%)
Okręg 14
sołectwo: Mikołajów, Zagajów
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Chołda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
sołectwo: Sokolina, Stropieszyn
Pokaż więcej
Grażyna Katarzyna Garbacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)