Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa: Baćkowice od Nr 1 do Nr 73
Pokaż więcej
Agnieszka Celina Wójcicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
0
(0,00%)
Okręg 2
Część sołectwa: Baćkowice od Nr 74 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Baranówek, Janczyce
Pokaż więcej
Piotr Mariusz Kargul
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(46,21%)
Małgorzata Alicja Staniek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(53,79%)
Okręg 4
Sołectwo: Nieskurzów Nowy
Pokaż więcej
Marek Kupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
34
(27,20%)
Józef Tyrała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(24,80%)
Tomasz Kargul
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
60
(48,00%)
Okręg 5
Część sołectwa: Nieskurzów Stary od Nr 1 do Nr 92
Pokaż więcej
Paweł Wojsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
54
(39,71%)
Michał Mazur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(60,29%)
Okręg 6
Część sołectwa: Nieskurzów Stary od Nr 93 do końca
Pokaż więcej
Marzena Małgorzata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
48
(40,68%)
Jan Wosik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(21,19%)
Dawid Kobiałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(38,14%)
Okręg 7
Sołectwo: Olszownica
Pokaż więcej
Stanisław Frejlich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
80
(46,78%)
Wioletta Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(53,22%)
Okręg 8
Sołectwo: Żerniki
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
57
(51,82%)
Krzysztof Piotr Gardynik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(48,18%)
Okręg 9
Sołectwa: Gołoszyce, Oziębłów
Pokaż więcej
Władysław Pierściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Modliborzyce
Pokaż więcej
Andrzej Julian Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(61,35%)
Anna Danuta Tworzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(38,65%)
Okręg 11
Sołectwa: Piskrzyn, Rudniki
Pokaż więcej
Beata Anna Piechota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(68,26%)
Milena Ewelina Koper
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(31,74%)
Okręg 12
Sołectwo: Piórków
Pokaż więcej
Anna Ciecieląg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(37,02%)
Marek Jankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(62,98%)
Okręg 13
Sołectwo: Piórków-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Julian Socha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(58,78%)
Przemysław Kaczor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(41,22%)
Okręg 14
Część sołectwa: Wszachów od Nr 1 do Nr 49 i od Nr 141 do końca
Pokaż więcej
Dorota Kargul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
67
(47,86%)
Agnieszka Łucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(52,14%)
Okręg 15
Część sołectwa: Wszachów od Nr 50 do Nr 140
Pokaż więcej
Marek Chrapek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
29
(17,79%)
Sylwester Jan Stopaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(32,52%)
Jan Łucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(26,99%)
Agnieszka Rozalia Podsiadło
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
37
(22,70%)