Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sadowie od nr 1 - 46; 49 - 69; 133; 136 wraz z oznaczeniami literowymi
Pokaż więcej
Barbara Grażyna Jedlikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(58,04%)
Waldemar Mirosław Dumania
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
47
(41,96%)
Okręg 2
Sołectwo Sadowie od nr 47 - 48; 70 - 132; 134 - 135 wraz z oznaczeniami literowymi
Pokaż więcej
Przemysław Jurys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
88
(75,86%)
Edyta Beata Ptasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
28
(24,14%)
Okręg 3
Sołectwa: Zochcin, Porudzie
Pokaż więcej
Robert Andrzej Korycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
21
(12,43%)
Piotr Michał Wolański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
103
(60,95%)
Łukasz Niewójt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(26,63%)
Okręg 4
Sołectwa: Ruszkowiec, Czerwona Góra
Pokaż więcej
Grzegorz Stempniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
67
(43,79%)
Bogusława Jadwiga Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
86
(56,21%)
Okręg 5
Sołectwo Jacentów od nr 1 - 46; 117; 119; 121 - 164; 170 wraz z oznaczeniami literowymi
Pokaż więcej
Edyta Iwona Sałagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
43
(28,48%)
Paulina Luiza Granat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
33
(21,85%)
Zuzanna Pożoga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(18,54%)
Dariusz Duda
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
47
(31,13%)
Okręg 6
Sołectwo Jacentów od nr 47 - 116; 118; 120; 165 - 169; 171 - 187 wraz z oznaczeniami literowymi
Pokaż więcej
Robert Krzysztof Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
79
(46,47%)
Mariusz Paweł Kaczmarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
91
(53,53%)
Okręg 7
Sołectwo Ruszków
Pokaż więcej
Małgorzata Skrok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
35
(36,46%)
Małgorzata Sternik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
21
(21,88%)
Grzegorz Wojciech Dziekan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(41,67%)
Okręg 8
Sołectwo Rżuchów
Pokaż więcej
Urszula Marciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
51
(43,22%)
Małgorzata Anna Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
30
(25,42%)
Marcin Andrzej Podsiadło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(10,17%)
Janina Anna Piwnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(21,19%)
Okręg 9
Sołectwo Obręczna
Pokaż więcej
Tomasz Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
44
(35,48%)
Michał Tomasz Baka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
38
(30,65%)
Beata Teresa Osowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(16,13%)
Karolina Ewa Masternak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(17,74%)
Okręg 10
Sołectwa: Wszechświęte, Okręglica, Szczucice
Pokaż więcej
Marcin Czuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
44
(37,61%)
Marian Stanisław Kujszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
53
(45,30%)
Beata Majewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(17,09%)
Okręg 11
Sołectwo Bogusławice
Pokaż więcej
Jolanta Bogumiła Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
43
(32,82%)
Maria Helena Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
56
(42,75%)
Agnieszka Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(10,69%)
Milena Magdalena Fiszer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(13,74%)
Okręg 12
Sołectwa: Grocholice, Małoszyce
Pokaż więcej
Mariusz Szumliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
40
(39,22%)
Iwona Magdalena Pater
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
21
(20,59%)
Katarzyna Szymańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(10,78%)
Sylwia Teresa Cybula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(29,41%)
Okręg 13
Sołectwo Niemienice
Pokaż więcej
Bożena Maria Chodorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(30,23%)
Waldemar Aleksander Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
38
(29,46%)
Arkadiusz Maciej Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(40,31%)
Okręg 14
Sołectwa: Łężyce, Bukowiany, Biskupice
Pokaż więcej
Stanisław Adam Daniłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO
66
(40,49%)
Mieczysław Stefan Podczasi
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(48,47%)
Ewa Renata Śledź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(11,04%)
Okręg 15
Sołectwa: Zwola, Truskolasy, Michałów
Pokaż więcej
Małgorzata Polit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”
79
(56,03%)
Piotr Urbański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(43,97%)