Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Gutwin, Piaski – Henryków, Pułanki, Słoneczne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Andrzej Proksa
772
(10,41%)
-
2
Jarosław Czarnecki
709
(9,56%)
-
4
Jerzy Józef Zembala
185
(2,49%)
-
3
Nina Kazimiera Kryza
255
(3,44%)
-
6
Katarzyna Magdalena Bednarska
177
(2,39%)
-
5
Izabela Filomena Bańczerowska
89
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
4
Robert Grzegorz Warda
39
(0,53%)
-
3
Jolanta Maria Fornalska
63
(0,85%)
-
1
Eligiusz Jerzy Mich
217
(2,92%)
-
6
Iwona Majewska
24
(0,32%)
-
5
Eugeniusz Kosno
24
(0,32%)
-
2
Iwona Samborek-Zamorska
45
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
-
5
Wojciech Mazan
231
(3,11%)
-
6
Kamil Mroczkowski
328
(4,42%)
-
1
Agnieszka Katarzyna Rogalińska
1 639
(22,09%)
-
4
Robert Tomasz Rogala
533
(7,18%)
-
3
Edyta Anna Handze
229
(3,09%)
-
2
Stanisława Danuta Barańska
645
(8,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
-
1
Sławomir Radlak
78
(1,05%)
-
4
Magdalena Edyta Kowalska
28
(0,38%)
-
2
Przemysław Jan Plaskota
61
(0,82%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Kraus
30
(0,40%)
-
5
Kamil Grzegorz Gałązkiewicz
31
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Małgorzata Anna Kaczmarska
231
(3,11%)
-
2
Andrzej Saracen
64
(0,86%)
-
4
Grzegorz Maciej Niezgoda
32
(0,43%)
-
3
Małgorzata Janina Myśliwiec
19
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
-
1
Monika Borek
305
(4,11%)
-
2
Robert Bogdan Martynowski
187
(2,52%)
-
4
Kornel Kamil Korpikiewicz
35
(0,47%)
-
3
Monika Magdalena Wójcik
33
(0,44%)
-
5
Justyna Buczałowska
58
(0,78%)
-
6
Włodzimierz Mazur
23
(0,31%)
Okręg 2
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Kolonia Robotnicza, Kuźnia, Sienkiewiczowskie, Spółdzielców, Trójkąt, Śródmieście, Częstocice, Hutnicze, Kamienna, Złotej Jesieni, Ogrody, Stawki, Koszary, Rosochy, Denków, Ludwików
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Marek Potocki
238
(1,27%)
-
2
Jarosław Piotr Kopański
922
(4,91%)
-
3
Agata Katarzyna Adamek
266
(1,42%)
-
1
Zbigniew Dariusz Duda
2 407
(12,83%)
-
7
Elżbieta Baran
169
(0,90%)
-
8
Jolanta Kochańska
136
(0,72%)
-
6
Krzysztof Ołownia
226
(1,20%)
-
9
Jacek Władysław Farys
77
(0,41%)
-
11
Anna Małgorzata Bakalarska-Budzyn
59
(0,31%)
-
5
Mariusz Norbert Wesołowski
190
(1,01%)
-
12
Paweł Krzysztof Walesic
302
(1,61%)
-
4
Elżbieta Danuta Helicka
172
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
12
Patryk Stępień
48
(0,26%)
-
3
Wojciech Marek Siporski
143
(0,76%)
-
9
Małgorzata Barbara Mularska
31
(0,17%)
-
4
Danuta Jadwiga Bałczewska
197
(1,05%)
-
8
Mateusz Sienniak
22
(0,12%)
-
10
Wiesława Ewa Frankiewicz-Walczak
17
(0,09%)
-
11
Sylwester Wyrzykowski
36
(0,19%)
-
2
Barbara Elżbieta Buszkiewicz
227
(1,21%)
-
1
Magdalena Leśniak
297
(1,58%)
-
7
Wojciech Lech Połaniecki
43
(0,23%)
-
5
Robert Krzysztof Prelewski
69
(0,37%)
-
6
Karolina Stankiewicz
35
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
-
4
Paweł Rafał Górniak
409
(2,18%)
-
9
Dariusz Stanisław Pawłowski
234
(1,25%)
-
7
Dariusz Zenon Czupryński
561
(2,99%)
-
3
Małgorzata Anna Bień
1 513
(8,06%)
-
1
Marzena Magdalena Dębniak
2 209
(11,77%)
-
2
Łukasz Tomasz Dybiec
2 176
(11,60%)
-
5
Andrzej Broda
450
(2,40%)
-
8
Krzysztof Arkadiusz Hapczyn
300
(1,60%)
-
6
Krystyna Ewa Gębka
265
(1,41%)
-
11
Małgorzata Loranty-Syta
159
(0,85%)
-
10
Ewa Danuta Malec
427
(2,28%)
-
12
Dariusz Wierzbiński
472
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
-
6
Damian Piotr Chamera
45
(0,24%)
-
9
Sylwia Bzymek
58
(0,31%)
-
2
Krzysztof Adamski
86
(0,46%)
-
1
Maciej Szymoniak
300
(1,60%)
-
3
Anna Barbara Gatkowska
46
(0,25%)
-
5
Katarzyna Anna Doktór
49
(0,26%)
-
7
Iwona Pocheć
67
(0,36%)
-
4
Zdzisław Adam Bzymek
32
(0,17%)
-
10
Bartłomiej Obcowski
29
(0,15%)
-
8
Agata Małgorzata Tąporowska
34
(0,18%)
-
11
Jan Zbigniew Olczyk
84
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Halina Krystyna Zytek
105
(0,56%)
-
3
Zbigniew Piotr Sławiński
48
(0,26%)
-
1
Henryk Władysław Rożnowski
413
(2,20%)
-
7
Katarzyna Biesiada
40
(0,21%)
-
5
Małgorzata Lenart
69
(0,37%)
-
6
Paweł Artur Borek
24
(0,13%)
-
8
Krzysztof Rafał Witkowski
19
(0,10%)
-
4
Janusz Stanisław Klich
62
(0,33%)
-
9
Jerzy Maciej Bąk
42
(0,22%)
-
11
Rafał Michał Barański
111
(0,59%)
-
10
Anna Walczyk
43
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
-
8
Łukasz Grudniewski
18
(0,10%)
-
6
Agnieszka Seweryn
87
(0,46%)
-
9
Katarzyna Dorota Pasternak
27
(0,14%)
-
12
Marcin Piotr Jabłoński
276
(1,47%)
-
7
Anna Maria Karbowniczek
39
(0,21%)
-
11
Urszula Agnieszka Sasak
20
(0,11%)
-
10
Sławomir Kasiński
41
(0,22%)
-
2
Waldemar Kacuga
262
(1,40%)
-
1
Robert Minkina
311
(1,66%)
-
3
Aneta Anna Lewandowska
76
(0,40%)
-
4
Małgorzata Dorota Dybiec
232
(1,24%)
-
5
Rafał Stanisław Dytkowski
67
(0,36%)
Okręg 3
Gmina Bałtów, Gmina Bodzechów i Gmina Ćmielów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Maria Gębka
144
(1,37%)
-
2
Emilia Edyta Łupina
708
(6,75%)
-
4
Ernest Cezary Michałowski
424
(4,04%)
-
3
Jarosław Chodała
708
(6,75%)
-
5
Jan Piotr Kaczanowski
149
(1,42%)
-
6
Dorota Alicja Pietrzkiewicz
259
(2,47%)
-
1
Mirosław Stanisław Rogoziński
773
(7,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
1
Jolanta Anna Madioury
427
(4,07%)
-
5
Stanisław Marek Cira
66
(0,63%)
-
2
Ryszard Jan Andrzejewicz
204
(1,95%)
-
4
Anna Eliza Cielecka
69
(0,66%)
-
6
Justyna Ksenia Szot
34
(0,32%)
-
3
Piotr Andrzej Ochocki
93
(0,89%)
-
7
Michał Ołubiec
163
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
-
1
Mariusz Krzysztof Pasternak
1 432
(13,65%)
-
2
Piotr Zygmunt Maj
530
(5,05%)
-
6
Katarzyna Kinga Stan
80
(0,76%)
-
7
Piotr Paris Dasios
466
(4,44%)
-
3
Małgorzata Sobieraj
1 134
(10,81%)
-
5
Marzena Zofia Wilczyńska
125
(1,19%)
-
4
Krzysztof Piotr Fulara
186
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
-
2
Jarosław Romuald Seweryński
218
(2,08%)
-
3
Piotr Stanisław Deroń
326
(3,11%)
-
4
Lucyna Różalska
88
(0,84%)
-
1
Wioletta Anna Rogala-Mazur
413
(3,94%)
-
6
Agnieszka Przydatek
18
(0,17%)
-
5
Robert Tutalak
25
(0,24%)
-
7
Arkadiusz Zbigniew Chudzik
72
(0,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Tadeusz Żywczyk
76
(0,72%)
-
3
Magda Angelika Moskal
60
(0,57%)
-
5
Jarosław Kieloch
49
(0,47%)
-
1
Anna Radosz
335
(3,19%)
-
4
Ilona Rdzonek
72
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
-
1
Mariusz Janusz Gierczak
231
(2,20%)
-
2
Piotr Kryj
188
(1,79%)
-
6
Michał Zbigniew Pierzak
8
(0,08%)
-
4
Kamil Zbigniew Chyżowski
58
(0,55%)
-
3
Izabela Beata Dublasiewicz-Chakanetsa
25
(0,24%)
-
7
Krystyna Stąporek
32
(0,31%)
-
5
Krystyna Małgorzata Nowak-Głąb
20
(0,19%)
Okręg 4
Gmina Kunów i Gmina Waśniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Zygmunt Bilski
716
(10,98%)
-
3
Krzysztof Jarosław Wojtachnio
313
(4,80%)
-
5
Janusz Adam Gołdyn
474
(7,27%)
-
4
Alina Maria Pożoga
194
(2,97%)
-
2
Renata Ślusarz- Magiera
439
(6,73%)
-
6
Mariola Ewa Grabowiecka
391
(6,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
-
3
Teodozja Bogumiła Ślusarz
29
(0,44%)
-
4
Renata Izabela Rokoszna
42
(0,64%)
-
6
Albert Adam Krawczykowski
15
(0,23%)
-
5
Marlena Jolanta Gajowik
52
(0,80%)
-
1
Jerzy Stanisław Rusak
105
(1,61%)
-
2
Krzysztof Klepacz
46
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
-
6
Beata Gajewska
313
(4,80%)
-
1
Andrzej Kazimierz Jabłoński
890
(13,65%)
-
4
Andrzej Janusz Kruk
296
(4,54%)
-
5
Iwona Katarzyna Wiśniewska
285
(4,37%)
-
2
Beata Małgorzata Duda
333
(5,11%)
-
3
Marek Kołodziński
222
(3,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
-
2
Teresa Zofia Piwnik
52
(0,80%)
-
1
Włodzimierz Mirosław Szczałuba
296
(4,54%)
-
4
Ewa Maria Mierzejewska
28
(0,43%)
-
3
Andrzej Józef Wilk
10
(0,15%)
-
5
Izabela Barbara Komar
47
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
-
1
Jerzy Stanisław Brożyna
510
(7,82%)
-
2
Janusz Cezary Karbowniczek
126
(1,93%)
-
5
Magdalena Lipiec
8
(0,12%)
-
3
Marta Olga Jałocha
150
(2,30%)
-
6
Beata Siudak
74
(1,13%)
-
4
Paweł Piotr Bera
66
(1,01%)