Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
3
Dariusz Janusz Lisowski
145
(1,27%)
-
2
Anna Józefa Pańtak
169
(1,48%)
-
6
Zygfryda Ewa Karkocha
116
(1,02%)
-
1
Tomasz Maciej Kwiecień
885
(7,75%)
-
4
Maciej Robert Romek
75
(0,66%)
-
9
Marek Józef Zygan
570
(4,99%)
-
5
Anna Elżbieta Zugaj
164
(1,44%)
-
7
Aneta Katarzyna Kowalczyk
105
(0,92%)
-
8
Irena Koper
75
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Ewa Bożena Piotrowska
25
(0,22%)
-
2
Urszula Mariola Mackiewicz
29
(0,25%)
-
5
Rafał Dębski
75
(0,66%)
-
4
Małgorzata Ewa Polak
40
(0,35%)
-
8
Marta Agata Smołuch
28
(0,25%)
-
1
Lukasz Pawel Matanek
107
(0,94%)
-
7
Patryk Krzysztof Mackiewicz
30
(0,26%)
-
9
Marek Zbigniew Galant
109
(0,95%)
-
3
Sebastian Przemysław Buski
7
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Zygmunt Benedykt Stępień
49
(0,43%)
-
7
Anna Filip
29
(0,25%)
-
2
Barbara Urszula Rzymkiewicz
71
(0,62%)
-
3
Anna Dorota Koncewicz-Cipior
83
(0,73%)
-
1
Janusz Apoloniusz Woźniak
298
(2,61%)
-
5
Stanisław Paweł Szewczyk
34
(0,30%)
-
6
Czesław Blicharski
62
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Adam Faryna
2 003
(17,54%)
-
2
Tomasz Andrzej Puchrowicz
1 337
(11,71%)
-
7
Bożena Agnieszka Dąbek
234
(2,05%)
-
6
Jolanta Ewa Głogowska
201
(1,76%)
-
3
Renata Maria Kawiorska
622
(5,45%)
-
8
Robert Dudek
176
(1,54%)
-
4
Andrzej Stanisław Wójcik
428
(3,75%)
-
9
Bartosz Jacek Piotrowicz
118
(1,03%)
-
5
Maria Ewa Nowak
92
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Dorota Katarzyna Kleszowska
268
(2,35%)
-
4
Tomasz Gil
278
(2,43%)
-
8
Piotr Maciej Przypkowski
363
(3,18%)
-
3
Krzysztof Józef Świetlik
361
(3,16%)
-
9
Barbara Maria Terczyńska
122
(1,07%)
-
2
Henryk Seweryn Król
490
(4,29%)
-
1
Paweł Dariusz Olszak
746
(6,53%)
-
7
Ewa Małgorzata Leśniewska
129
(1,13%)
-
5
Wioletta Grabalska
72
(0,63%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
3
Józef Lasek
157
(2,84%)
-
5
Edyta Elżbieta Piotrowska
84
(1,52%)
-
4
Izabela Weronika Olesińska
120
(2,17%)
-
2
Piotr Henryk Sosnowski
308
(5,58%)
-
1
Ewa Beata Wypych
359
(6,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jarosław Arkadiusz Stańczyk
23
(0,42%)
-
5
Damian Krzysztof Stępień
35
(0,63%)
-
1
Aleksander Grzegorz Jędrzejak
330
(5,98%)
-
2
Ilona Maria Kuras
36
(0,65%)
-
4
Halina Agnieszka Basa
14
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Michał Jan Dzwonek
411
(7,45%)
-
1
Agata Wioletta Chrabąszcz
389
(7,05%)
-
4
Tomasz Jacek Borowski
160
(2,90%)
-
5
Zofia Jadwiga Stanek
654
(11,85%)
-
2
Grzegorz Jan Szymański
703
(12,74%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
3
Alicja Bogusława Krzyżyk
55
(1,00%)
-
2
Robert Marek Zdeb
130
(2,36%)
-
4
Aneta Monika Wojarska
51
(0,92%)
-
1
Jarosław Strzelecki
269
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Czesław Dominik Barański
556
(10,07%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Adamek
150
(2,72%)
-
2
Jacek Maciej Błachucki
127
(2,30%)
-
4
Honorata Sylwia Sosnowska
311
(5,64%)
-
5
Wojciech Andrzej Sędek
87
(1,58%)
Okręg 3
Nagłowice, Oksa, Słupia Jędrzejowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Jadwiga Małgorzata Piątek
37
(0,55%)
-
1
Witold Włodzimierz Chmielewski
106
(1,58%)
-
3
Paweł Zatorski
155
(2,31%)
-
2
Zofia Dorota Sobczyk
44
(0,66%)
-
5
Sławomir Andrzej Lepczyński
25
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Iwona Aleksandra Matuszewska
186
(2,78%)
-
3
Mariusz Łukasz Dziambor
245
(3,66%)
-
1
Łukasz Antoni Żelezik
1 005
(15,00%)
-
2
Sylwester Jan Kopeć
487
(7,27%)
-
5
Elżbieta Dąbrowska
297
(4,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Edmund Andrzej Kaczmarek
2 419
(36,10%)
-
3
Urszula Grażyna Banaś
391
(5,84%)
-
2
Janusz Grabek
903
(13,48%)
-
4
Krzysztof Antoni Rudnicki
274
(4,09%)
-
5
Ewa Zdzisława Puto
126
(1,88%)
Okręg 4
Sędziszów, Wodzisław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
3
Krzysztof Chmaruk
441
(4,91%)
-
4
Paulina Alicja Pietras
157
(1,75%)
-
1
Renata Sabina Koziara
885
(9,85%)
-
5
Danuta Grażyna Bronkowska
151
(1,68%)
-
2
Ireneusz Leszek Baran
146
(1,62%)
-
6
Elżbieta Puto
186
(2,07%)
-
7
Krzysztof Tomasz Łuszczki
100
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Filip Jaroński
12
(0,13%)
-
1
Piotr Dominik Matan
223
(2,48%)
-
2
Janina Koper
19
(0,21%)
-
4
Katarzyna Agata Bednarska
33
(0,37%)
-
3
Michał Łukasz Konieczny
100
(1,11%)
-
6
Agata Elwira Potęga
74
(0,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jolanta Ewa Rokicka
76
(0,85%)
-
1
Janusz Piotr Kot
339
(3,77%)
-
4
Barbara Jadwiga Nowak
24
(0,27%)
-
5
Anita Zasada
48
(0,53%)
-
3
Benedykt Marek Walocha
67
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Stanisław Mentel
964
(10,73%)
-
2
Andrzej Baran
673
(7,49%)
-
3
Jarosław Marian Krawczyk
677
(7,53%)
-
4
Dariusz Zbigniew Wróbel
144
(1,60%)
-
6
Joanna Maria Pikiel
133
(1,48%)
-
5
Bogusława Elżbieta Wasilewska
63
(0,70%)
-
7
Urszula Iwona Błasiak
175
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ewa Maria Kubas-Samociuk
1 164
(12,95%)
-
2
Zygmunt Maciej Ozga
228
(2,54%)
-
3
Małgorzata Muzoł
764
(8,50%)
-
4
Sławomir Jan Roter
217
(2,41%)
-
6
Mirosław Antoni Pawlak
223
(2,48%)
-
5
Janina Jadwiga Błasiak
252
(2,80%)
-
7
Wiesław Władysław Jarzyński
230
(2,56%)
Okręg 5
Sobków, Imielno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
5
Tomasz Grzegorz Krzywda
192
(3,25%)
-
2
Włodzimierz Jacek Węglowski
162
(2,75%)
-
4
Aneta Iwona Olszewska
188
(3,19%)
-
3
Magdalena Justyna Szewczyk
71
(1,20%)
-
1
Andrzej Zbigniew Sęk
304
(5,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Adam Gul
15
(0,25%)
-
2
Mariola Teresa Ślefarska
38
(0,64%)
-
3
Piotr Stańczyk
36
(0,61%)
-
1
Daniel Bronisław Grabalski
76
(1,29%)
-
4
Beata Anna Pawlusek
39
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Agnieszka Ewa Kupis
532
(9,02%)
-
5
Stanisław Słoma
550
(9,32%)
-
3
Agata Prusicka
263
(4,46%)
-
4
Dawid Józef Puchrowicz
308
(5,22%)
-
2
Lidia Pędziwilk
640
(10,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marianna Anna Baran
373
(6,32%)
-
4
Danuta Tkaczyk
124
(2,10%)
-
1
Stanisław Kowalczyk
475
(8,05%)
-
5
Maria Wyrozumska
122
(2,07%)
-
3
Janusz Zbigniew Woźniak
95
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018
-
1
Wiesław Jan Faryna
371
(6,29%)
-
2
Małgorzata Laskowska
114
(1,93%)
-
5
Marcin Grajek
627
(10,63%)
-
3
Justyna Marta Marek
47
(0,80%)
-
4
Sylwester Augustyn
139
(2,36%)