Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Gustawów, Smyków, Stanisławów
Pokaż więcej
Henryk Roman Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
64
(42,11%)
Anna Renata Jaranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
0
(0,00%)
Antoni Chudy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(43,42%)
Alina Teresa Auguścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
22
(14,47%)
Okręg 2
Sołectwo Wąsosz
Pokaż więcej
Arleta Justyna Pytlos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
4
(4,94%)
Robert Rafał Bomba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(62,96%)
Mariusz Robert Bernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
26
(32,10%)
Okręg 3
część sołectwa Czermno: ulice: Kościelna, Pikulska, Spółdzielcza
Pokaż więcej
Jan Dziuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
94
(50,81%)
Marek Sławomir Smoląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
91
(49,19%)
Okręg 4
część sołectwa Czermno: ulice: Cmentarna, Osnowa
Pokaż więcej
Elżbieta Śliwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
93
(52,84%)
Grażyna Pawlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(21,59%)
Stanisław Bernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
45
(25,57%)
Okręg 5
Sołectwo Czermno-Kolonia
Pokaż więcej
Tomasz Jan Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
49
(30,82%)
Maria Aleksandra Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
110
(69,18%)
Okręg 6
Sołectwo Olszamowice
Pokaż więcej
Agnieszka Marianna Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
57
(45,60%)
Tomasz Zygmunt Jaranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
1
(0,80%)
Bogusław Andrzej Bartos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
67
(53,60%)
Okręg 7
Sołectwa: Budy, Studzieniec, Sułków
Pokaż więcej
Wioleta Jaborowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
74
(41,81%)
Wioletta Zawodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
3
(1,69%)
Grzegorz Sylwester Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
100
(56,50%)
Okręg 8
część sołectwa Fałków: ulice: Akacjowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Podchojna, Sadowa, Spacerowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zamkowa
Pokaż więcej
Marlena Justyna Bernacka-Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
53
(25,12%)
Marek Pytlos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
2
(0,95%)
Renata Harbat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(19,91%)
Grzegorz Adam Zganiacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
62
(29,38%)
Jan Szczepan Badelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY FAŁKÓW
52
(24,64%)
Okręg 9
część sołectwa Fałków: ulice: Glinianki, Ogrodowa, Przyborowie, Studzieniecka, Wolska
Pokaż więcej
Elżbieta Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
95
(48,72%)
Piotr Krzysztof Gonerka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
100
(51,28%)
Okręg 10
część sołectwa Fałków: ulice: Piaski, Plac Kościelny, Pląskowicka, Przedborska
Pokaż więcej
Teodor Marian Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
32
(19,75%)
Dominik Bartłomiej Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(17,90%)
Robert Andrzej Doniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
101
(62,35%)
Okręg 11
Sołectwa: Pląskowice, Skórnice
Pokaż więcej
Jarosław Tadeusz Bobras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
104
(45,41%)
Jan Eugeniusz Rutowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
125
(54,59%)
Okręg 12
Sołectwa: Wola Szkucka, Zbójno
Pokaż więcej
Wioletta Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
93
(48,69%)
Anna Pluta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(51,31%)
Okręg 13
Sołectwo: Starzechowice
Pokaż więcej
Agnieszka Zenka - Zganiacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
51
(40,16%)
Zofia Wołczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
16
(12,60%)
Stanisław Dominik Luzeńczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(22,83%)
Ilona Marzena Ślązak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
31
(24,41%)
Okręg 14
Sołectwa: Papiernia, Sulborowice
Pokaż więcej
Klaudia Faustyna Banaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
12
(11,21%)
Jarosław Andrzej Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
95
(88,79%)
Okręg 15
Sołectwo: Turowice
Pokaż więcej
Monika Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA
81
(54,73%)
Dominika Weronika Resiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW
20
(13,51%)
Kazimierz Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018
47
(31,76%)