Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiek-ulice: 11 Listopada, Aleksandra Fredry, Henryka Sienkiewicza, Kazimierza Wielkiego, Klimontowska, Królowej Jadwigi, Matki Bożej Sulisławskiej, Nowa, Osiedlowa, Sportowa, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Wiesław Arkadiusz Kopeć
144
(37,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacenty Jan Słodkowski
95
(24,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Norbert Mateusz Strojnowski
147
(38,08%)
Okręg 2
Osiek-ulice: Adama Mickiewicza, Jagiellońska, Połaniecka, Rynek, Słoneczna, Wolności, Wolska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Edward Adam Kiciński
133
(49,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Pęś
48
(17,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Andrzej Król
89
(32,96%)
Okręg 3
Osiek-ulice: Cicha, Grabowiec Południowy, Grabowiec Północny, Leśna, Ogrodowa, Sandomierska, Wspólna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Dariusz Józef Borkowski
71
(24,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewelina Anna Januszewska
52
(17,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Jerzy Kazimierz Mikus
169
(57,88%)
Okręg 4
Osiek-ulice: Grobla, Jana Pawła II, Komunalna, Partyzantów, Polna, Tarnobrzeska, Wiślana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Ryszard Łukasz Stępień
71
(31,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Szymon Jońca
79
(34,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Piotr Mariusz Skowron
79
(34,50%)
Okręg 5
Sołectwo: Bukowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Małgorzata Luiza Staszewska
65
(42,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Sosnowski
87
(57,24%)
Okręg 6
część Sołectwa Suchowola: od nr 1 do nr 79A i od nr 215 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Marcin Bąk
32
(11,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Ogórek
118
(43,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Roman Pargieła
121
(44,65%)
Okręg 7
część Sołectwa Suchowola: od nr 80 do nr 214 A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Piotr Bednarski
134
(42,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wioleta Ewa Jońca
62
(19,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Jerzy Jacek Seremak
118
(37,58%)
Okręg 8
część Sołectwa Pliskowola: od nr 1 do nr 114 i od nr 214 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Barbara Wiesława Chmielowiec
44
(17,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Paweł Serafin
111
(43,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Agata Ewa Mysłek
99
(38,98%)
Okręg 9
część Sołectwa Pliskowola: od nr 115 do nr 213
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Jerzy Sławomir Pargieła
20
(8,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Wdowiak
140
(59,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Mariola Anna Wydro
77
(32,49%)
Okręg 10
Sołectwa: Mucharzew, Niekrasów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Wielgus
113
(49,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Zdzisław Roman Mierzyński
48
(21,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Sagan
66
(29,07%)
Okręg 11
Sołectwa: Ossala, Strużki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Burczy
132
(42,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Piotr Grzegorz Wiącek
98
(31,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Danuta Jędrycha
81
(26,05%)
Okręg 12
Sołectwa: Trzcianka, Trzcianka-Kolonia, Tursko Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Konat
97
(26,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Ireneusz Andrzej Domagała
130
(36,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Jan Szady
134
(37,12%)
Okręg 13
Sołectwa: Szwagrów, Niekurza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Dorota Gruszczyńska
81
(23,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Baran
143
(42,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Robert Kabata
115
(33,92%)
Okręg 14
Sołectwa: Matiaszów, Sworoń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Tomasz Gabriel Grabowski
127
(63,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Bogdan Adam Jakubas
74
(36,82%)
Okręg 15
Sołectwa: Długołęka, Kąty, Lipnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA
-
19
Grzegorz Okoń
93
(35,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
18
Arkadiusz Matusak
171
(64,77%)