Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Robert Wojciech Kłak
71
(0,70%)
-
7
Sebastian Wieczorek
374
(3,69%)
-
4
Przemysław Michał Płaza
284
(2,80%)
-
1
Anna Alfreda Glibowska
1 096
(10,82%)
-
2
Jan Mączka
868
(8,57%)
-
3
Mariola Renata Zięba
174
(1,72%)
-
5
Edyta Donata Młodochowska
143
(1,41%)
-
8
Przemysław Lebida
165
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
7
Rafał Binięda
86
(0,85%)
-
4
Zygmunt Adam Ziomek
102
(1,01%)
-
6
Małgorzata Agnieszka Brzoska
135
(1,33%)
-
1
Grażyna Ewa Szklarska
748
(7,39%)
-
2
Waldemar Krzysztof Gosek
521
(5,15%)
-
3
Katarzyna Joanna Dudek
60
(0,59%)
-
5
Barbara Marzec
143
(1,41%)
-
8
Elżbieta Maria Kulita
106
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
2
Karolina Ewa Durda
65
(0,64%)
-
3
Tomasz Masternak
205
(2,02%)
-
5
Andrzej Nowak
89
(0,88%)
-
7
Anna Stawiarz
108
(1,07%)
-
6
Jarosław Sygnet
58
(0,57%)
-
1
Waldemar Brezdeń
270
(2,67%)
-
4
Mirosława Ewa Zbydniewska
92
(0,91%)
-
8
Jarosław Józef Kondeusz
286
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
-
8
Iwona Alicja Dąbek
98
(0,97%)
-
1
Tomasz Ramus
555
(5,48%)
-
2
Radosław Adam Giza
314
(3,10%)
-
3
Witold Marek Kępa
93
(0,92%)
-
4
Beata Klubińska-Czuczujew
208
(2,05%)
-
6
Ewelina Nowakowska-Dyś
42
(0,41%)
-
5
Piotr Lewtak
123
(1,21%)
-
7
Wojciech Piotr Lipka
31
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Maria Helena Sokal
147
(1,45%)
-
2
Ryszard Nagórny
690
(6,81%)
-
1
Jacenty Józef Czajka
532
(5,25%)
-
3
Paweł Niedźwiedź
438
(4,33%)
-
5
Beata Maria Chmielowska
62
(0,61%)
-
7
Tadeusz Rafał Prokop
131
(1,29%)
-
6
Alfreda Irena Marczyk
87
(0,86%)
-
8
Janusz Suszyna
325
(3,21%)
Okręg 2
Dwikozy, Zawichost
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Stanisław Domagalski
88
(1,53%)
-
1
Waldemar Sylweriusz Maruszczak
1 354
(23,56%)
-
4
Marta Barbara Ośka
50
(0,87%)
-
2
Jarosław Maciej Radziwon
297
(5,17%)
-
3
Małgorzata Basak
243
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
1
Jacek Krzysztof Marchewka
165
(2,87%)
-
2
Iwona Anna Siwek
96
(1,67%)
-
4
Kamila Antoł
14
(0,24%)
-
3
Janusz Zenon Sadłos
39
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
-
5
Maciej Siekiera
116
(2,02%)
-
3
Iwona Maziarz-Niedźwiadek
90
(1,57%)
-
1
Jolanta Figiel
638
(11,10%)
-
4
Monika Wudz
87
(1,51%)
-
2
Piotr Grzegorz Drypa
140
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Agnieszka Maria Nowakowska
461
(8,02%)
-
2
Tomasz Józef Huk
839
(14,60%)
-
5
Michał Marcin Kołodziej
136
(2,37%)
-
4
Andrzej Roman Hołody
336
(5,85%)
-
3
Iwona Janina Korczyńska-Sapielak
558
(9,71%)
Okręg 3
Obrazów, Wilczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Kandefer
577
(13,00%)
-
2
Agnieszka Renata Terlecka
316
(7,12%)
-
3
Zdzisław Bogusław Sobczyk
107
(2,41%)
-
4
Iwona Lipiec
141
(3,18%)
-
5
Marzenna Teresa Kowalska
119
(2,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
3
Sylwia Winiarska
14
(0,32%)
-
4
Genowefa Pałacha
14
(0,32%)
-
1
Ryszard Dąbrowski
192
(4,33%)
-
2
Wojciech Król
27
(0,61%)
-
5
Daniel Skowron
10
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
1
Adam Łukasz Wójcik
270
(6,08%)
-
4
Ewa Monika Juda
70
(1,58%)
-
5
Marcin Roman Przyłucki
153
(3,45%)
-
2
Szymon Dziuba
160
(3,61%)
-
3
Ewa Maciejska
39
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
-
1
Justyna Aleksandra Mendala
57
(1,28%)
-
5
Ewa Lidia Sikora
26
(0,59%)
-
2
Michał Atamańczuk
39
(0,88%)
-
3
Barbara Wróbel
35
(0,79%)
-
4
Mirosław Saniawa
43
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Łukasz Piwnik
930
(20,96%)
-
1
Urszula Mazurkiewicz
127
(2,86%)
-
4
Tomasz Grzegorz Pietruszka
687
(15,48%)
-
3
Jolanta Małgorzata Jóźwiak
70
(1,58%)
-
5
Jan Lucjan Curyło
215
(4,84%)
Okręg 4
Samborzec, Klimontów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Barbara Zych
199
(2,64%)
-
5
Adrian Wołos
871
(11,57%)
-
1
Marek Sudy
568
(7,54%)
-
4
Janina Luzak
350
(4,65%)
-
2
Wiesława Barbara Latała
186
(2,47%)
-
6
Adam Przybylski
573
(7,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
1
Witold Stanisław Stefaniak
418
(5,55%)
-
6
Monika Joanna Gierada-Titoni
55
(0,73%)
-
4
Ewa Lidia Drzazga
177
(2,35%)
-
3
Ewa Borycka
145
(1,93%)
-
2
Józef Adamczak
297
(3,94%)
-
5
Witold Łukawski
156
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
1
Agnieszka Kiliańska
132
(1,75%)
-
2
Wiesław Kwiecień
259
(3,44%)
-
6
Agata Galata
382
(5,07%)
-
3
Witold Marek Garnuszek
225
(2,99%)
-
5
Jarosław Łukasz Kwaka
52
(0,69%)
-
4
Edyta Beata Dąbrowska
21
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
-
2
Arkadiusz Paweł Zajdlicz
175
(2,32%)
-
1
Zdzisław Mirosław Nowakowski
191
(2,54%)
-
3
Mirosław Pater
77
(1,02%)
-
5
Katarzyna Ewelina Cudziło
60
(0,80%)
-
4
Justyna Urszula Kamuda-Czarnecka
56
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Janusz Kapusta
462
(6,14%)
-
3
Agnieszka Frańczak
375
(4,98%)
-
4
Remigiusz Norbert Łukawski
212
(2,82%)
-
6
Marta Kiliańska
119
(1,58%)
-
5
Maria Krzysztofa Chmielewska
257
(3,41%)
-
2
Zygmunt Kwasek
480
(6,37%)
Okręg 5
Koprzywnica, Łoniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dorota Jadwiga Kruszec-Nowińska
628
(9,61%)
-
2
Krzysztof Jan Szaraniec
604
(9,25%)
-
4
Mariusz Żwirek
207
(3,17%)
-
3
Katarzyna Słonina
484
(7,41%)
-
5
Anna Barbara Mianowska
290
(4,44%)
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
1
Marek Wiśniewski
90
(1,38%)
-
2
Jerzy Wieczorek
26
(0,40%)
-
3
Renata Józefa Olszewska
73
(1,12%)
-
4
Renata Rawska
21
(0,32%)
-
5
Justyna Iwona Pokorska
35
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
-
2
Sara Osemlak
99
(1,52%)
-
5
Jan Kiliański
28
(0,43%)
-
1
Marian Jan Tokarski
429
(6,57%)
-
3
Mateusz Słowik
136
(2,08%)
-
4
Agnieszka Małgorzata Ordon
99
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Suma
566
(8,66%)
-
2
Zdzisław Stefan Nasternak
1 318
(20,17%)
-
1
Wojciech Jan Dzieciuch
654
(10,01%)
-
4
Barbara Miklas
189
(2,89%)
-
5
Justyna Agnieszka Bartyzel
557
(8,53%)