Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Łyżwy, Usłów, Dolna Kamienna I, Dolna Kamienna II, Kolonia Górna-Młodzawy, Zachodnie, Skałka, Rejów, Bór, Paryska, Bzinek, Metalowiec, Milica-Przylesie, Odrodzenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
7
Marta Odorowska
76
(0,78%)
-
8
Tomasz Władysław Wąsowski
506
(5,17%)
-
1
Katarzyna Magdalena Michnowska-Małek
306
(3,13%)
-
5
Robert Mach
122
(1,25%)
-
2
Bartosz Iskra
168
(1,72%)
-
6
Beata Iwona Rybarczyk-Czajkowska
56
(0,57%)
-
3
Jarosław Krzysztof Tarasiński
338
(3,45%)
-
4
Marek Grzegorz Jędrzejczyk
382
(3,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Wioletta Sylwia Krygiel-Bartosik
123
(1,26%)
-
5
Teresa Krakowiak
154
(1,57%)
-
8
Jakub Wojciech Soboń
166
(1,70%)
-
2
Roman Jarosław Wojcieszek
1 172
(11,98%)
-
1
Bartosz Andrzej Bętkowski
892
(9,12%)
-
7
Anna Monika Adamczyk
128
(1,31%)
-
4
Andrzej Dąbrowski
325
(3,32%)
-
3
Tadeusz Sikora
294
(3,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kinga Beata Ziomek
64
(0,65%)
-
3
Edyta Rau
98
(1,00%)
-
7
Wiesław Franciszek Pająk
87
(0,89%)
-
4
Iwona Kukulska
121
(1,24%)
-
2
Leszek Białek
82
(0,84%)
-
6
Grażyna Zofia Kijanka
65
(0,66%)
-
8
Mateusz Dariusz Zalega
165
(1,69%)
-
1
Janusz Lucjan Kołodziej
412
(4,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Robert Artur Pajek
60
(0,61%)
-
6
Dariusz Szczepanik
85
(0,87%)
-
8
Mateusz Rafał Jaszczyk
127
(1,30%)
-
1
Adam Ciok
1 873
(19,14%)
-
4
Martyna Katarzyna Maćkowiak
412
(4,21%)
-
2
Bożena Maria Bętkowska
591
(6,04%)
-
3
Jacek Tadeusz Jeżyk
187
(1,91%)
-
5
Monika Agnieszka Wójtowicz
147
(1,50%)
Okręg 2
część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Borki, Przydworcowe, Kolejowe, Pogorzałe, Książęce, Place, Żeromskiego, Piłsudskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
7
Robert Bodo
346
(3,81%)
-
1
Artur Radosław Berus
884
(9,73%)
-
4
Sławomir Ciaś
206
(2,27%)
-
3
Małgorzata Violetta Kotańska
180
(1,98%)
-
6
Józef Czesław Dzida
59
(0,65%)
-
5
Halina Wanda Kraska
86
(0,95%)
-
2
Izabela Mosiołek
155
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Kazimierz Małkus
919
(10,11%)
-
2
Renata Bilska
1 010
(11,11%)
-
5
Edyta Kędzior
93
(1,02%)
-
3
Rafał Zbigniew Sokołowski
455
(5,01%)
-
4
Marianna Genowefa Murawska
60
(0,66%)
-
6
Marek Kozdrach
118
(1,30%)
-
7
Ireneusz Leszek Syryjczyk
700
(7,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Milena Teresa Banaś
85
(0,94%)
-
5
Julita Karlikowska
84
(0,92%)
-
3
Małgorzata Aniela Młynarczyk
47
(0,52%)
-
7
Tomasz Tadeusz Miszczyk
132
(1,45%)
-
6
Katarzyna Bernat
62
(0,68%)
-
4
Ryszard Boczek
80
(0,88%)
-
1
Jan Gajda
949
(10,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krzysztof Andrzej Myszka
699
(7,69%)
-
4
Marzanna Izabela Łasek
153
(1,68%)
-
7
Beata Dorota Dziewit
228
(2,51%)
-
5
Wanda Stanisława Mamla
73
(0,80%)
-
3
Wiesław Florian Garbacz
73
(0,80%)
-
1
Katarzyna Bilska
1 043
(11,48%)
-
6
Paweł Perkowski
109
(1,20%)
Okręg 3
Gminy: Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
8
Jan Stefan Kaczor
140
(1,08%)
-
2
Barbara Grażyna Kocia
646
(4,96%)
-
6
Joanna Ciszek
104
(0,80%)
-
4
Mariusz Rafał Porębski
81
(0,62%)
-
1
Joanna Nyga
252
(1,94%)
-
5
Ilona Wątła
250
(1,92%)
-
7
Stanisław Andrzej Kania
183
(1,41%)
-
9
Dariusz Artur Cieślik
119
(0,91%)
-
10
Dominika Agata Fąfara
240
(1,84%)
-
3
Ewa Urszula Binkowska
224
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Lidia Działak
452
(3,47%)
-
9
Wiesława Magdziarz
180
(1,38%)
-
10
Jarosław Paweł Wiśnios
272
(2,09%)
-
6
Adam Ireneusz Młodawski
190
(1,46%)
-
8
Anna Bogucka
109
(0,84%)
-
2
Mieczysław Piotr Bąk
1 247
(9,58%)
-
4
Jacek Banaszczyk
541
(4,16%)
-
7
Grażyna Sieczka-Michta
124
(0,95%)
-
1
Krzysztof Kazimierz Ligowski
1 132
(8,69%)
-
5
Zbigniew Władysław Miernik
746
(5,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jan Łukomski
76
(0,58%)
-
7
Agnieszka Anna Kowacz
20
(0,15%)
-
1
Jerzy Żmijewski
1 326
(10,19%)
-
4
Paweł Kocia
473
(3,63%)
-
6
Sylwia Bożena Janik
69
(0,53%)
-
8
Bożena Danuta Święs
42
(0,32%)
-
9
Magdalena Elżbieta Jóźwiak
21
(0,16%)
-
10
Tadeusz Stanisław Bałchanowski
497
(3,82%)
-
3
Janina Iwona Kuszewska
86
(0,66%)
-
2
Janusz Kuźdub
359
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BLIŻEJ GMINY
-
2
Berta Agnieszka Pająk
76
(0,58%)
-
3
Małgorzata Gołąbek
62
(0,48%)
-
1
Stanisław Starz
142
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Maria Ferszt
34
(0,26%)
-
3
Urszula Róża Sokołowska
114
(0,88%)
-
2
Emil Tomasz Tokarczyk
266
(2,04%)
-
7
Patrycja Gryz
238
(1,83%)
-
1
Anna Jadwiga Leżańska
1 288
(9,89%)
-
4
Andrzej Adamczyk
190
(1,46%)
-
9
Łukasz Dąbek
231
(1,77%)
-
6
Joanna Małgorzata Żurawka
82
(0,63%)
-
5
Artur Szumielewicz
95
(0,73%)