Śląsk Wrocław - Korona Kielce [relacja]

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:2.

95′
Zakończenie meczu
Koniec! Korona lepsza od Śląska na Stadionie Miejskim! W dzisiejszym meczu kielczanie byli po prostu lepszą drużyną. Śląsk Wrocław w dalszym ciągu znajduje się w kryzysie, Korona zbiera natomiast kolejny skalp w lidze. Dziękujemy za uwagę!

91′
Ważne zdarzenie
POPRZECZKA! Niemożliwe. Ależ emocje w końcówce.
90′
Śląsk rusza do ataku! Przed szansą przed chwilą był Cetnarski, jednak jego strzał został zablokowany. Teraz będziemy mieć rzut wolny z ok 25 metrów dla gospodarzy. Jest szansa na remis.

86′
Zmiana zawodnika
Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Daniel Gołębiewki. W jego miejsce młody Jakub Bąk.
85′
Lenartowski z dystansu minimalnie nad bramką Gikiewicza! Gdzie byli obrońcy Śląska?
83′
Sobota wpada w pole karne Korony, ale w porę zostaje powstrzymany przez dwóch kielczan! Powinno być 2:2

76′
Podwójna zmiana w ekipie Śląska. W miejsce Mili wchodzi Dudek...
79′
Gol
Bramka dla Korony!!! Świetne dośrodkowanie na głowę Malarczyka i mamy 2:1! Wejście smoka piłkarza Korony
74′
W końcu dobre dośrodkowanie Celebana na głowę Diaza! Ten jednak myli się z kilku metrów!!
71′
Zwykły wpis
Lenartowski! Jednak obok bramki Gikiewicza.

67′
Zwykły wpis
Ręka Vukovicia w polu karnym Śląska. A mogłaby być bramka!

66′
Zwykły wpis
Kapitalna oprawa przygotowana przez kibiców Śląska. Robi wrażenie. Zapraszamy już teraz do oglądania galerii z dzisiejszego spotkania kilkanaście minut po meczu.

60′
Zmiana w Koronie. W miejsce Golańskiego wchodzi Lenartowski.

57′
Zwykły wpis
Ładna akcja Korony. Tym razem na lewej stronie popędził Jovanovic, jednak wrzutka za plecy wchodzących kolegów.

55′
Żółta kartka
Kartka dla Pawelca. Poszkodowany Korzym
52′
Zwykły wpis
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Mili, jednak jeszcze lepsza interwencja Małkowskiego.

Więcej na stronie: Ekstraklasa.net