Mapa fotoradarów oraz odcinków pomiaru prędkości w województwie świętokrzyskim (NOWE PUNKTY)

sem
Przedstawiamy wykaz miejsc w województwie świętokrzyskim, w których znajdują się fotoradary oraz punkty pomiaru prędkości. Ostatnio powstało sporo nowych - warto zapamiętać gdzie obowiązkowo trzeba zwolnić.

>>> ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH
Przedstawiamy wykaz miejsc w województwie świętokrzyskim, w których znajdują się fotoradary oraz punkty pomiaru prędkości. Ostatnio powstało sporo nowych - warto zapamiętać gdzie obowiązkowo trzeba zwolnić. >>> ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH Mapa fotoradarów
Przedstawiamy wykaz miejsc w województwie świętokrzyskim, w których znajdują się fotoradary oraz punkty pomiaru prędkości. Ostatnio powstało sporo nowych - warto zapamiętać gdzie obowiązkowo trzeba zwolnić.

Stopnica, powiat buski. Tutejszy fotoradar ustawiony jest przy drodze numer 73 w obszarze zabudowanym. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Klimontów, powiat sandomierski. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 9. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Kleczanów, gmina Obrazów, powiat sandomierski. Fotoradar ustawiony jest przy drodze numer 77 w obszarze zabudowanym. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Łagów, powiat kielecki. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 74. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Nietulisko Duże, gmina Kunów, powiat ostrowiecki.Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 74. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Młynek, gmina Brody, powiat starachowicki. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 9. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Skarżysko-Kamienna, powiat skarżyski. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 42. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Miedzian Góra, powiat kielecki. Fotoradar ustawiony jest przy drodze numer 74 w obszarze zabudowanym. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Mniów, powiat kielecki. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 74. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Smyków, powiat konecki. Fotoradar ustawiony jest przy drodze numer 74 w obszarze zabudowanym. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Chlewice, gmina Moskorzew, powiat włoszczowski. Fotoradar znajduje się obszarze zabudowanym przy drodze numer 78. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Opatów, powiat opatowski. Fotoradar ustawiony jest przy drodze numer 9 w obszarze zabudowanym. W godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę.

Zawada, gmina Ożarów, powiat opatowski. Tutejszy fotoradar znajdujący się przy drodze numer 74 ustawiony jest poza obszarem zabudowanym. W tym punkcie pomiaru prędkości zarówno samochody osobowe jak i ciężarowe mogą poruszać się nie szybciej niż 50 kilometrów na godzinę.

Raszówka, gmina Mniów, powiat kielecki. Droga numer 74. To nowe miejsce na mapie fotoradarów w województwie świętokrzyskim. Aktualnie trwają prace montażowe przy fotoradarze. Więcej szczegółów wkrótce na naszym portalu echodnia.eu.

Radlin, gmina Górno. Droga numer 74. Tutaj w znajduje się odcinkowy pomiar prędkości. Jadąc w kierunku Opatowa w godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę. Odcinek pomiarowy ma długość 3996 metrów. Z kolei podróżując w stronę Kielc w godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę. Odcinek pomiarowy ma 3993 metrów.

Kolejny odcinkowy pomiar prędkości również znajduje się w miejscowości Radlin, na drodze numer 74. Jadąc w kierunku Opatowa w godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę. Odcinek pomiarowy ma długość 3996 metrów. Z kolei podróżując w stronę Kielc w godzinach od 5 do 22.59 samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się z maksymalna prędkością 50 kilometrów na godzinę. Z kolei od godziny 23 do 4.59 limit prędkości dla obu kategorii aut to 60 kilometrów na godzinę. Odcinek pomiarowy ma 3993 metrów.

Nowe mandaty od straży miejskiej

Wideo

Materiał oryginalny: Mapa fotoradarów oraz odcinków pomiaru prędkości w województwie świętokrzyskim (NOWE PUNKTY) - Echo Dnia Świętokrzyskie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie