Relacja z meczu Korona Kielce - Widzew Łódź 0:2.

Korona przegrała z Widzewem i straciła szanse na puchary [zdjęcia]

Zakończenie meczu
Koniec spotkania. Korona straciła szanse na puchary.

90′
Zwykły wpis
Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry niektórzy "kibice" opuszczają już stadion. Wytrwali natomiast dalej patrzą na kolejne nieskuteczne akcje gospodarzy
86′
Żółta kartka
Kolejna kartka dla piłkarza Widzewa

85′
Zwykły wpis
Trzeci raz próbuje Jovanović tym razem trafił w bramkę a także prosto w ręce Mielcarza.

80′
Zmiana zawodnika
Ostatnia zmiana w Śląsku. Szylka zmienia strzelca drugiego gola- Roka Elsnera.
80′
Zwykły wpis
Jagiellonia jakby nabrała wiatru w żagle. To teraz podopieczni Tomasza Hajty prowadzą grę, starają się zagrozić bramce Kelemena szukając bramki wyrównującej.

76′
Na boisku pojawia się Matusiak. Tymczasem mamy przerwę w grze, gdyż ponownie na murawie leży dwóch piłkarzy Widzewa. "Noszowi" kieleckiego klubu mają ręce pełne roboty.... Zastanawia tylko cudowne ozdrowienie obu zawodników tuż za linią boczną boiska...
74′
Zwykły wpis
Od kilku minut rwa oblężenie bramki Mielcarza, Korona wierzy jeszcze w zmianę rezultatu. Chwilę wcześniej padł trzeci gol dla Widzewa jednak z pozycji spalonej.

71′
Ostatnia zmiana w Koronie na murawie pojawia się Łukasz Jamróz.
70′
Czerwona kartka
Ostatnie dwadzieścia minut Korona po kartce dla Bieniuka zagra w przewadze.
68′
Pierwsza zmiana w drużynie gości na placu gry pojawia się Pinheiro.

65′
Ważne zdarzenie
Cała drużyna Widzewa zamknięta na 40 metrze od własnej bramki, z przewagi optycznej Korony nie wynikają jednak nawet strzały na bramkę Mielcarza. Bardzo trudno będzie Koronie odmienić rezultat tego spotkania.

61′
Zwykły wpis
Dwóch piłkarzy Widzewa w jednym momencie leży na murawie, czyżby początek gry na czas w wykonaniu zawodników Widzewa?
55′
Zwykły wpis
Dobry rajd środkiem Jovanovića i rzut rożny dla Korony.
53′
Zwykły wpis
Vuković minimalnie nad bramką Mielcarza
52′
Zwykły wpis
Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zmiany rezultatu, może teraz gdyż za chwilę rzut wolny dla Korony z około 20metra.