Polecamy

W kieleckich marketach OBI znów tłumy. Mieszkańcy już się nie boją koronawirusa? (ZDJĘCIA) © Aleksander Piekarski
[1/9]

W kieleckich marketach OBI znów tłumy. Mieszkańcy już się nie boją koronawirusa? (ZDJĘCIA)

W sobotę, 21 marca, podobnie jak tydzień temu, markety OBI w Kielcach cieszyły się dużą popularnością wśród klientów. Czy znudzeni kwarantanną mieszkańcy już nie boją się koronawirusa?

Chociaż w innych częściach miasta panują pustki, to wygląda na to, że przez nieciekawą pogodę mieszkańcy postanowili wybrać się do marketów budowlanych. W OBI klientów na pewno nie brakowało i choć władze nieustannie apelują o pozostanie w domach i rezygnację z niepotrzebnych wyjść to nie do wszystkich ten przekaz trafia.

Materiały budowlane i akcesoria niezbędne do remontu na pewno nie można zaliczyć do artykułów pierwszej potrzeby, ale mieszkańcy najwyraźniej przestali się obawiać obecnej sytuacji epidemiologicznej i postanowili spędzić część weekendu właśnie w dużym sklepie.

Zarządzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego pozwala na handel marketów typu Dom i Ogród. Klienci przychodzą więc na własna odpowiedzialność. Jak widać w sobotę ich nie brakowało.

>>> ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH <<<

W sobotę, 21 marca, podobnie ja tydzień temu, markety OBI w Kielcach cieszyły się dużą popularnością wśród klientów. Czy znudzeni kwarantanną mieszkańcy już nie boją się koronawirusa?

Najnowsze wiadomości

reklama