Studniówka 2022 I Liceum Ogólnokształcącego imienia Żeromskiego w Kielcach. Wspaniały bal i polonez w trzech odsłonach [ZAPIS TRANSMISJI]

Aleksandra Boruch
Aleksandra Boruch
Studniówka 2022 I Liceum Ogólnokształcącego imienia Żeromskiego w Kielcach. Wspaniały bal i polonez w trzech odsłonach.
Studniówka 2022 I Liceum Ogólnokształcącego imienia Żeromskiego w Kielcach. Wspaniały bal i polonez w trzech odsłonach. Krzysztof Krogulec/Aleksandra Boruch
Udostępnij:
W piątkowy wieczór, 28 stycznia o godzinie 19 rozpoczął się wyczekiwany bal studniówkowy maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Młodzież bawiła się w kieleckim Hotelu Binkowski. Tradycyjnego poloneza młodzież zatańczyła w trzech turach. Było pięknie i dostojnie!

Około 260 osób - tegorocznych maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, 15 nauczycieli oraz 12 rodziców bawiło się podczas wspaniałej studniówki I Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Na miejsce tego wyjątkowego balu, młodzież wraz z komitetem studniówkowym wybrała równie wyjątkowe miejsce - Hotel Binkowski w Kielcach.

Zanim rozpoczęła się część oficjalna, młodzież miała czas na wspólne, klasowe zdjęcia wraz z wychowawcami, panem dyrektorem i gośćmi. Każdy prezentował się wspaniale. Uśmiech nie znikał z twarzy uczniów i uczennic.

Niedługo po godzinie 19 głos zabrali przedstawiciele maturzystów: Michał Krakowiak i Aleksandra Strząbała - uczniowie klasy 3 e.

Podczas balu towarzyszyli im dyrektor szkoły Waldemar Pukalski, oraz panie wychowawczynie: Barbara Bukowska, Iwona Duda i Olea Martin.

- Czas mija nieubłaganie. Jeszcze tak niedawno staliśmy przed wyborem liceum... i szczęśliwie dokonaliśmy najlepszego. Dziś do egzaminu dojrzałości pozostało nam 96 dni. Studniówka to czas zabawy, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz. Chcemy z tego miejsca szczególnie podziękować dyrektorowi naszego liceum, za to, że szkoła w której spędziliśmy ostatnie 3 lata naszej edukacji, była miejscem przyjaznym uczniom, dającą możliwość rozwoju pod okiem najlepszych pedagogów - mówiła tegoroczna maturzystka Ola.

W imieniu nas - przyszłych absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach, składamy ogromne podziękowania naszym wychowawcom za pokłady cierpliwości, ogrom empatii, czas i zaangażowanie

- dodał Michał.

- Dziękujemy wszystkim obecnym tu nauczycielom za stworzenie nam najlepszych warunków do nauki i rozwijania pasji. Za wiarę w to, że słowa i idee mają moc zdolną zmieniać świat. Jesteśmy wdzięczni za spędzony w szkole czas i przekazaną wiedzę. To właśnie państwa zasługa, że dziś z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Słowa podziękowań młodzież skierowała również do swoich rodziców, bez których studniówka, z pewnością by się nie odbyła. Kilka słów do młodzieży skierował też pan dyrektor, który oficjalnie otworzył bal słowami: "Poloneza czas zacząć!".

Był też czas na kwiaty i życzenia dla nauczycieli, a zaraz potem młodzież w trzech turach ruszyła na parkiet, by zaprezentować się przed zebranymi gośćmi w najważniejszym podczas studniówki tańcu - polonezie. W pierwszej parze zatańczył dyrektor Waldemar Pukalski.

Poloneza młodzież szlifowała pod okiem pań: Marii Świat i Zofii Pietraszek.

Zobaczcie jak prezentowała się młodzież.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie