Polecamy

Studniówka 2020 VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Wspaniała zabawa [ZDJĘCIA, WIDEO] © Aleksander Piekarski
[3/155]

Studniówka 2020 VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Wspaniała zabawa [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kilkaset osób bawiło się w sobotę, 4 stycznia, w Hotelu Binkowski w Kielcach na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Kielcach, czyli VII Liceum Ogólnokształcącego imienia Józefa Piłsudskiego i Technikum numer 8. ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>

<script async defer class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/a79ab6e7-0586-bfaa-b481-0d2fca8c3d17,becda0df-a1a1-9b25-4ea0-06b8536087f5,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1" ></script>

Choć początek balu wyznaczono na godzinę 19.30 to uczestnicy pojawili się już dużo wcześniej i wykorzystali wolny czas do zrobienia pamiątkowych zdjęć z przyjaciółmi. Była to też doskonała okazja do rozładowania napięcia przed stresującym dla wielu polonezem. Okazało się jednak, że nerwy zostały pokonane, a taniec udał się znakomicie. Z racji dużej liczby osób wykonano go w aż czterech turach. Potem przyszedł czas na podziękowania uczniów w stronę wychowawców, nauczycieli i rodziców za pracę włożoną w ich wychowanie i nauczanie. Dyrektor Iwona Kijowska złożyła maturzystom najlepsze życzenia, przyznała, że uczniowie wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Po pysznym obiedzie rozpoczęto wspaniałą zabawę. Młodzież nie „żałowała nóg” i prawie cały czas oblegała parkiet. Taniec przerywali tylko po to, by zjeść pyszne posiłki.

Jeżeli chodzi o studniówkowe stylizacje to w tym roku mamy do czynienia z powrotem długich, zwiewnych sukni. Spokojnie można zaryzykować stwierdzenie, że zarówno na studniówce "Piłsuda", jak i "Słowaka", która także odbywała się w sobotę, minimum połowa dziewczyn miała na sobie długie kreacje. Krótkich "mini" na próżno było szukać.

Kilkaset osób bawi się w sobotę, 4 stycznia, w Hotelu Binkowski w Kielcach na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Kielcach, czyli VII Liceum Ogólnokształcącego imienia Józefa Piłsudskiego i Technikum numer 8.

Najnowsze wiadomości

reklama