Gabinet Masażu

avatarGabinet Masażu

Kielce
Kielce, ul. Warszawska 143a, tel. 789 035 775
Mieszkaniec Gabinet Masażu

Gabinet Masażu

Dodano 2018-12-07 22:35:30

Interesują Cię problemy zdrowotne, porady dietetyczne, zabiegi odchudzające oraz inne materiały z tych dziedzin życia? Wejdz na stronę http://wpis24.pl i czytaj. Tylko obszerne i solidne artykuły. Zapraszam!

Mieszkaniec Gabinet Masażu

Gabinet Masażu

Dodano 2018-12-07 22:31:31

Masaż wzmacniający.

Masaż Izometryczny
Masaż Izometryczny, na zmęczone i osłabione mięśnie, to chyba mój ulubiony masaż.

Dobry masaż izometryczny zwiększa ich masę, wzmacnia je i uodparnia na urazy.
Metodyka tego zabiegu wykorzystywana jest w stanach zmęczenia mięśni - szczeg

Mieszkaniec Gabinet Masażu

Gabinet Masażu

Dodano 2018-11-04 00:58:22

Pakiet dla Dwojga

Wiele osób już na kilka tygodni wcześniej planuje jak spędzić ten czas lub czym obdarować "drugą połówkę".
Wybór prezentów jest duży, ale nie zawsze oryginalny. Pluszowy miś z serduszkiem, czekoladki czy tradycyjna róża nie zawsze są tym czego oczekujemy i czego się spodziewamy. Dla wielu osób bardzo istotne i ważne jest spędzenie tego dnia razem. Pary wybierają kino, restaurację lub po prostu zostają w domu. Mamy dla Was oryginalną propozycję na urodzinowy czy walentynkowy prezent. Sprawia on, że czas spędzicie we dwoje w miłej atmosferze. Pakiet dla dwojga czy inaczej masaż dla dwojga, są to zabiegi które poprawią kondycję ciała i skóry jak również sprawią, że poczujecie się zrelaksowani i odprężenie po męczącym dniu. Pakiet realizujemy na podstawie wypisanego przez nas bonu podarunkowego . Pakiety realizowane są w kilku wersjach odpowiednich względem siebie cenowo i czasowo. dokładny opis znajdziesz na naszej stronie www.
Zapraszamy tutaj po więcej informacji http://studiokosmetyki.org/pakiet-dla-dwojga

Mieszkaniec Gabinet Masażu

Gabinet Masażu

Dodano 2018-11-04 00:49:55

Perfumy Yodeyma - doskonałe, niedrogie i trwałe zapachy - do nabycia w naszym salonie. Cała gama testerów do wypróbowania.
Serdecznie zapraszamy.

Mieszkaniec Gabinet Masażu

Gabinet Masażu

Dodano 2018-05-14 19:15:58

Elektrostymulacja a odchudzanie.

Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie reklamowane są tak zwane elektrostymulatory mięśni które mają wspomóc nie tylko proces odchudzania i redukcji cellulitu ale również wzmocnić na szkielet mięśniowy. Sprawdźmy więc Czym jest a elektrostymulacja jak faktycznie wpływa na nasz organizm. Jak działają elektrostymulatory? Najpierw kilka słów o elektrostymulatorach. Elektrostymulator to urządzenie wyposażone specjalny elektrody przewodzące prąd oraz pasy, które zakładane są na części ciała poddawane zabiegowi. Elektrody te przewodzą impulsy elektryczne o różnych częstotliwościach naśladując nasz mózg i oszukując w ten sposób nasze mięśnie. Mięśnie bowiem nie rozróżniają źródła impulsu, przez co wykonują taką samą pracę, jakbyśmy byli na siłowni i odbywali trening. Naukowcy już dawno odkryli skurcz mięśnia jest zjawiskiem elektrycznym, a powoduje go impuls wysyłany przez nasz mózg. I tak też powstały elektrostymulatory. Z badań wynika, iż stymulowanie mięśni prądem prowadzi, w zależności od użytego programu, do ich rozluźnienia, wzrostu, wzmocnienia jak również zmniejszenia otaczającej mięśnie tkanki tłuszczowej. Wygląda to tak, że podłączone pod elektrostymulator grupy mięśniowe wykonują izotoniczne ruchy, w konsekwencji czego pobierają energię z otaczających je tkanek, a tym samym spalają tkankę tłuszczową. Celem elektrostymulacji jest więc wymuszenie pracy mięśni. Nie możemy jej jednak stosować jako zamiennik treningu gdyż może być to po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia. Elektrostymulacja ma być tu zabiegiem wspomagającym, a nie zamiennikiem tak potrzebnej nam aktywności fizycznej. Niemniej jednak kiedy jest taka potrzeba warto z niej korzystać gdyż już 45 minutowy zabieg odpowiada mniej więcej dwugodzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Zanim poddamy się zabiegowi elektrostymulacji poradźmy się lekarza bądź wykwalifikowanego rehabilitanta ponieważ elektrostymulacja ma nam pomóc, a nie zaszkodzić. Nie dajmy się również nabrać na cudowne elektrostymulatory serwisach wysyłkowych, bo reklamujący je, przepięknie zbudowani atleci oraz umięśnione panie, na pewno nigdy ich nie stosowali. Taki elektrostymulator to zabawka, której zakup pomoże nam się pozbyć pieniędzy, a nie zbędnych kilogramów. Jeśli mamy ochotę na poddanie się serii takich zabiegów udajemy się do profesjonalnego gabinetu rehabilitacji, bądź masażu, gdzie zabieg wykona wykwalifikowana osoba, a użyte urządzenie będzie faktycznie dawać pożądane efekty. źródło: http://wpis24.pl/

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca