Relacja z meczu Legia Warszawa - Korona Kielce 1:0.

Legia pokonała na własnym boisku Koronę [ZDJĘCIA]

94′
Zakończenie meczu
Koniec meczu. Słabe widowisko przy Łazienkowskiej kończy się zwycięstwem Legii 1:0. Gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Rafał Wolski.
92′
Ważne zdarzenie
Bardzo ładna akcja Legii. Gol zgrywa klatką piersiową do Efira, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale fatalnie pudłuje!

88′
Czerwona kartka
Czerwona kartka dla Radovicia za niesportowe zachowanie.
85′
Zwykły wpis
Była szansa dla Korony. Vuković z wolnego dośrodkował w pole karne, jednak strzał jednego z kielczan był zbyt lekki aby pokonać Kuciaka.

84′
Radović z woleja tuż obok bramki!

81′
Zmiana zawodnika
Zmiana również w Koronie, Lech za Golańskiego.
80′
Efir zmienia Wolskiego.

79′
Strzał Gola z dystansu końcówkami palców broni Małkowski!
76′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Wolskiego.

73′
... i Gołębiewski za Lenartowskiego.
73′
Podwójna zmiana w Koronie. Kiełb za Kuzerę...

64′
Gol
Goool! Fantastyczne uderzenie Wolskiego z rzutu wolnego i mamy 1:0!

60′
I jeszcze jedno upomnienie, tym razem dla Gola.
58′
Przy okazji przepraszamy za przeoczenie z pierwszej połowy, kiedy to żółty kartonik ujrzał Michał Żewłakow.

58′
Żółta kartka dla Lisowskiego.
54′
Zwykły wpis
Zamieszanie w polu karnym gości, ale najwięcej przytomności umysłu zachował w nim Małkowski.

52′
Wolski przewraca się na piłce, kontra Korony - Korzym holuje piłkę dobre 40 metrów, ale w sytuacji sam na sam broni Kuciak!

50′
Zwykły wpis
Radović przedryblował pół boiska, ale w kluczowym momencie uderzył prosto w Kijanskasa.
48′
Zwykły wpis
Druga połowa rozpoczęła się wystrzałowo. Petarda rzucona z trybun wybuchła dwa metry od Małkowskiego. Na szczęście bramkarzowi gości nic się nie stało.
46′
Zmiana w przerwie. Radović za Kucharczyka.
Chciałoby się napisać, że mecz jest porywający, akcje szybkie i składne, piłkarze we wspaniałej formie, a kibice na trybunach tworzą niesamowite widowisko. Niestety, do tej pory oglądamy klasyczną ligową rąbankę, nie mającą nic wspólnego z "piłkarską perfekcją", o której mówi Mateusz Borek w reklamie wyświetlanej właśnie na telebimie.

52′
Zakończenie I połowy
Sędzia zlitował się nad kibicami i skończył pierwszą połowę. Piłkarzy schodzących do szatni żegnają gwizdy.