Polecamy

Katarzyna i Kamil Suchańscy w Gold Coast i Brisbane. ZDJĘCIA © archiwum prywatne
[1/33]

Katarzyna i Kamil Suchańscy w Gold Coast i Brisbane. ZDJĘCIA

Katarzyna Suchańska, radna Kielc i adwokat wraz z mężem Kamilem Suchańskim, przedsiębiorcą, przewodniczącym Rady Miejskiej w Kielcach oraz szefem Stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni wyjechali na urlop w ciepłe strony świata. Na portalach społecznościowych dzielą się przeżyciami z Australii. Dziś Gold Coast z zachwycającym Surfers Paradise i Brisbane.


- Zwiedzanie Gold Coast i okolic to sama przyjemność. Nie zabrakło wejścia na najwyższy budynek Australii Q1, odwieźliśmy również Polish Place, w niedzielę mieliśmy okazję uczestniczyć w nabożeństwie po polsku - napisał Kamil Suchański. Przy okazji było tez zwiedzanie zachwycającego Surfers Paradise.

- To co chyba najpiękniejsze w Australii to nie tylko widoki, ale dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki „dzikie” zwierzęta- oczywiście do kategorii ulubione zaliczamy kangury i koale. Spotkać je można wszędzie- w parkach, buszu i na drogach. Na pożegnanie z Australią wybraliśmy się do Brisbane- pospacerowaliśmy przy rzece po SouthBank, zaliczyliśmy przejażdżkę diabelskim młynem, a na koniec wylądowaliśmy pod mostem, ale wcale nie było nam tam źle. Polecam każdemu wizytę w Howard Smith Wharves, to przykład, jak można w fantastyczny sposób wykorzystać przestrzeń z pozoru beznadziejną w miejsce które tętni życiem - kompleks restauracji, imprezy, muzyka na żywo, pełno wydarzeń kulturalnych i wspaniały widok na miasto.

Zobaczcie kolejne niesamowite zdjęcia z Gold Coast z zachwycającym Surfers Paradise i Brisbane >>>Katarzyna Suchańska, radna Kielc i adwokat wraz z mężem Kamilem Suchańskim, przedsiębiorcą, przewodniczącym Rady Miejskiej w Kielcach oraz szefem Stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni wyjechali na urlop w ciepłe strony świata. Na portalach społecznościowych dzielą się przeżyciami z Australii. Dziś Gold Coast z zachwycającym Surfers Paradise i Brisbane. - Zwiedzanie Gold Coast i okolic to sama przyjemność. Nie zabrakło wejścia na najwyższy budynek Australii Q1, odwieźliśmy również Polish Place, w niedzielę mieliśmy okazje uczestniczyć w nabożeństwie po polsku - napisał Kamil Suchański. Przy okazji było tez zwiedzanie zachwycającego Surfers Paradise. - To co chyba najpiękniejsze w Australii to nie tylko widoki ale dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki „dzikie” zwierzęta- oczywiście do kategorii ulubione zaliczamy kangury i koale. Spotkać je można wszędzie- w parkach, buszu i na drogach. Na pożegnanie z Australią wybraliśmy się do Brisbane- pospacerowaliśmy przy rzece po SouthBank , zaliczyliśmy przejażdżkę diabelskim młynem, a na koniec wylądowaliśmy pod mostem, ale wcale nie było nam tam źle. Polecam każdemu wizytę w Howard Smith Wharves- to przykład jak można w fantastyczny sposób wykorzystać przestrzeń z pozoru beznadziejną w miejsce które tętni życiem- kompleks restauracji, imprezy, muzyka na żywo, pełno wydarzeń kulturalnych i wspaniały widok na miasto Zobaczcie kolejne niesamowite zdjęcia z Gold Coast z zachwycającym Surfers Paradise i Brisbane >>>

Najnowsze wiadomości

reklama