GKS Bełchatów - Korona Kielce [relacja]

GKS Bełchatów - Korona Kielce 0:2. [relacja] Po meczu na tej stronie umieścimy fotorelację z meczu.

93′
Zakończenie meczu
Koniec meczu. Korona zasłużenie wywozi z Bełchatowa 3 punkty, Oba trafienia w tym meczu zaliczył w I połowie Stano.
90′
Gwizdek
Do II połowy doliczone zostały 3 minuty.

87′
Zwykły wpis
Do wejścia szykuje się Papka.
86′
Zwykły wpis
"I jeszcze jeden, i jeszcze raz ..." czyli Korona ma w tym meczu trening wrzutek z narożnika boiska.

83′
Zwykły wpis
Strzał z około 30 metrów mija bramkę Sapeli.
82′
Komentarz
Słońce, soczek. Brakuje tylko grilla i koca na środku murawy. Emocji było by nie mniej niż obecnie, a człowiek by przynajmniej coś porobił ... Widać, że ewidentnie nie chcę się już żadnej z drużyn. GKS nie wierzy w zwycięstwo. Korona myśli już o powrocie do domu.

77′
Zmiana zawodnika
Pierwsza zmiana w Koronie. Łuczak za Gołębiewskiego.
75′
Żółta kartka
Kartka dla Barana za faul. Tymczasem spiker potwierdził przed momentem informację iż Kosowski nie wróci już na boisko.

74′
Kontuzja
Kosowski opuścił boisko i nie widać aby miał na nie szybko wrócić ...
72′
Zwykły wpis
Kosowski pomimo grania w ostatnich latach na Cyprze nie wytrzymuje tempa spotkania w takich warunkach pogodowych i musi skorzystać z pomocy sztabu medycznego. tymczasem przed szansą na hattricka Stano, który jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

67′
Ostatnia zmiana w GKS. Boisko opuszcza Giel, a wchodzi za niego Fonfara. W tej samej chwili następuje przerwa dla piłkarzy na uzupełnienie płynów.

64′
Zwykły wpis
Strzał Lecha z około 12 metrów wybija przed siebie Sapela. Na szczęście dla GKS do piłki nie doszedł żaden z zawodników gości.