Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet PZM KIELCE

  Compet PZM KIELCE

  adres:
  25-023 Kielce, Krakowska 32
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl/serwisy-compet/compet-pzm-kielce

  Jesteśmy kieleckim oddziałem Polskiego Związku Motorowego. Nasz serwis należy do pierwszej w Polsce, ogólnopolskiej sieci serwisów blacharsko-lakierniczych - Compet. Posiadamy obiekt o standardzie ASO, wyposażony w nowoczesne specjalistyczne urządzenia i narzędzia. Usługi w naszym warsztacie wykonuje świetnie wyszkolony personel, który na bieżąco doskonali swoje umiejętności.
  Compet PZM KIELCE świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Nasi Klienci mogą liczyć m.in. na: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Jednym z potwierdzeń wykonywanych przez nas usług, jest otrzymany certyfikat TÜV Rheinland Polska, który świadczy o wysokiej jakości usług, technologii, systemów zarządzania i wykwalifikowanego personelu.
  Jeżeli szukasz dobrego blacharza lub lakiernika, to dobrze trafiłeś! Compet PZM KIELCE to lider jakości pod względem napraw blacharsko-lakierniczych w rejonie Kielc. Dodatkowo autoryzacja Compet to zawsze gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta!

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 7:00 -18:00
  sobota: 8:00 -15:00