Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Efektowne zwycięstwo 6:0 odnieśli juniorzy Korony Kielce do...

Efektowna wygrana juniorów Korony Kielce do 17 lat z BKS Lublin 6:0 [ZDJĘCIA]

Efektowne zwycięstwo 6:0 odnieśli juniorzy Korony Kielce do 17 lat w meczu BKS Lublin. Były składne akcje i efektowne bramki kieleckiej drużyny. Korona Kielce - BKS Lublin 6:0 (5:0)Bramki: Kacper Śliwa 17, Hubert Świecarz 30, 57, Hubert Zwoźny 37, Miłosz Strzeboński 43, Jakub Przybysławski 45. Korona: Mamla(46. Sandach) - Święcki, Grabarczyk(60. Kralka), Kowalik, Łoch, Stawecki(46. Skiba), Strzeboński(70. Kośmider), Śliwa(60. Wierzchanowski), Świecarz - Zwoźny, Przybysławski(46. Kudzia). BKS Lublin: Karwowski - Goch, Kozak, Kuźma, Maciąg - Misiurek, Figura, Iwaniak, Małunow - Szabłowski, Wójcik. Podopieczni Michała Gębury i Marka Graby w pierwszej połowie mieli zdecydowaną przewagę. Zdobyli pięć bramek i rozstrzygnęli losy spotkania. W drugiej połowie strzelili szóstego gola i przypieczętowali efektowne zwycięstwo. (dor)

Regulamin Akcji „Drzewko za surowce wtórne”