Dorota Kułaga
Kibice na meczu Korony z Górnikiem Zabrze.
Kibice na meczu Korony z Górnikiem Zabrze. Kamil Bielaszewski
Korona Kielce przegrała z Górnikiem Zabrze 1:2 w meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy rozegranym na Suzuki Arenie. Spotkanie obejrzało 10 615 widzów.

Kibice Korony stanęli na wysokości zadania i gorąco dopingowali zespół w meczu z Górnikiem Zabrze. W pierwszej połowie Żółto-Czerwoni grali dobrze, objęli prowadzenie po strzale Jakuba Łukowskiego i mieli okazję do podwyższenia wyniku. Błąd w defensywie w doliczonym czasie gry spowodował, że Górnik wyrównał. Po przerwie Korona zawiodła, kibice mogli czuć się zawiedzeni.