Polecamy

28. Finał WOŚP w Kielcach - zachwyca z lotu ptaka (ZDJĘCIA Z DRONA)
[1/11]

28. Finał WOŚP w Kielcach - zachwyca z lotu ptaka (ZDJĘCIA Z DRONA)

W niedzielę o godzinie 13 na Rynku w Kielcach oficjalnie otwarty został 28.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenia na Rynku organizują wolontariusze zgromadzeni w sztabie przy "Echu Dnia", scenę i nagłośnienie zapewnia miasto Kielce. Zabawa na Rynku rozpoczęła się hucznie o godzinie 13.

Każdy kto przyszedł na Rynek otrzymał czerwony balon w kształcie serca - wszyscy zrobili sobie zdjęcie z drona, w niebo poszły balony z helem. Zobaczcie zdjęcia z drona wykonane przez Sławka Rakowskiego uwieczniające start Orkiestry 2020.

Rynek w Kielcach z drona - start 28.Finału WOŚP o godzinie 13.

W niedzielę o godzinie 13 na Rynku w Kielcach oficjalnie otwarty został 28.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenia na Rynku organizują wolontariusze zgromadzeni w sztabie przy "Echu Dnia", scenę i nagłośnienie zapewnia miasto Kielce. Zabawa na Rynku rozpoczęła się hucznie o godzinie 13. Każdy kto przyszedł na Rynek otrzymał czerwony balon w kształcie serca - wszyscy zrobili sobie zdjęcie z drona, w niebo poszły balony z helem. Zobaczcie zdjęcia z drona wykonane przez Sławka Rakowskiego uwieczniające start Orkiestry 2020.

Najnowsze wiadomości

reklama