ŁKS Łódź - Korona Kielce [relacja na żywo]

Polskapresse
Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź - Korona Kielce 0:2. Zaraz na tej stronie opublikujemy zdjęcia z meczu.

ŁKS przegrał na własnym boisku z Koroną 0:2 [ZDJĘCIA]

93′
Zakończenie meczu
Koniec spotkania. Korona Kielce rewanżuje się za porażkę w Kielcach. Po golach w pierwszej części spotkania podopieczni Leszka Ojrzyńskiego wygrwają mecz. Należy w dzisiejszym pochwalić ŁKS Łódz za końcówkę pierwszej i drugą połowę. Podopieczni Piotra Świerczewskiego mieli przewagę w posiadaniu piłki,niestety Łodzianie nie wykorzystali żadnej sytuacji. To był wyrównany mecz jednak Korona dowiozła ten wynik do końca

90′
Zwykły wpis
Sędzia przedłuża drugą część spotkania o trzy minuty.
89′
Zwykły wpis
Wojciech Łobodziński nabija Tomasza Lisowskiego i z rzutu rożnego grę wznowi ŁKS. Sasin uderza z dystansu i piłkę pewnie łapie Krzysztof Pilarz. Dobra próba po której mogło być groźnie.

87′
Zmiana zawodnika
Zmiana w Koronie Kielce.Z boiska schodzi dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Daniel Gołębiewski a w jego miejsce młody Łukasz Jamróz.

86′
Zwykły wpis
Rzut wolny dla gospodarzy. Bonin uderza prosto w mur. Potem dośrodkowuje i pewnie piłkę łapie Krzysztof Pilarz. Należy za dzisiejszy mecz pochwalić bramkarza Korony Kielce.
85′
Zwykły wpis
Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne łapie dobrze spisujący się w dziejszym spotkaniu Krzysztofł Pilarz.

82′
Druga żółta kartka (i czerwona)
Druga żółta kartka dla Antoniego Łukasiewicza.
80′
Z boiska schodzi Gercaliu a w jego miejsce Stąporski.

77′
Zwykły wpis
Korona gra jak by czekała na ostatni gwizdek. Piłkarze Lecha Ojrzyńskiego najwidoczniej są zadowoleni tym wynikiem i nie chcą tracić sił przed kolejnymi spotkaniami.
75′
Zwykły wpis
Uderzenie Gancarczyka mija bramkę Krzysztofa Pilarza. Za podanie należy pochwalić Rafała Kujawę, który dobrze wszedł w mecz. Po jego wejściu akcje ŁKS-u Łódz nabierają rumieńców.

71′
Zwykły wpis
Dobry drybling Bonina i w polu karnym zostaje zatrzymany przez Kijanskas. Jeżeli mamy kogoś pochwalić za dzisiejsze spotkanie to napewno Grzegorza Bonina.

70′
Zwykły wpis
Strzał Piotrka Kleczparka pewnie łapie Krzysztof Pilarz. W tej akcji należy pochwalić Wojciecha Łobodzińskiego, który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczył o piłkę.
69′
Zwykły wpis
Z rzutu rożnego w pole karne dogrywa Sobolewski a piłkę wybija Łabędzki. Stały fragment gry z którego nic nie wynikło. Jak do tej pory Korona Kielce nie stworzyla w tej polowie żadnej sytuacji.

68′
Zwykły wpis
W ostatniej chwili Bąk zablokowany w polu karnym przez Klepczarka.
67′
Żółta kartka
Faul taktyczny Łukasiewicz w środku boiska. Będzie żółta kartka.

60′
Z boiska schodzi Maciej Iwański a w jego miejsce Rafał Kujawa.
58′
Zwykły wpis
Dobry drybling Bąka i zostaje faulowany przez Klepczarka.Lisowski uderza mocno i pewnie piłkę łapie bramkarz ŁKS-u Lódz. Trudny strzał jednak tym razem dobrze interwenjuje Velimirović

56′
Żółta kartka dla Łobodzińskiego za wymuszanie rzutu karnego.
54′
Zwykły wpis
Bonin w pole karne i nie zbyt pewnie piąstkuje Pilarz, który przeprasza swoich kolegów z zespołu.
52′
Zwykły wpis
Kielczanie są bardzo cofnięcy. ŁKS rozgrywa atak pozycyjny na połowie Korony Kielce. Podopieczni Piotra Świerczewskiego dłuzej utrzymują się przy piłce od gości.