Zniszczone fotoradary znikną z kieleckich ulic

Radar przy ulicy Krakowskiej w Kielcach dosłownie się rozpada. Do końca czerwca musi zostać usunięty. (© Dawid Łukasik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Naszych Czytelników denerwują zniszczone fotoradary na ulicach Kielc. – Ten na Krakowskiej dosłownie się już rozpada. Zupełnie nie rozumiem, po co w ogóle przy drodze stoją te wstrętne szare puszki, przecież każdy kierowca i tak wie, że są puste – mówił kierowca.

Okazuje się, że niebawem radar z ulicy Krakowskiej zostanie usunięty. Jarosław Skrzydło rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach poinformował, że zgodnie z nowymi przepisami do 28 czerwca wszystkie szare skrzynki fotoradarów muszą zniknąć z dróg. - Na terenie Kielc jest 8 takich masztów fotoradarów, z czego trzy przejęła Inspekcja Transportu Drogowego. W lipcu kończy się trzyletni okres, który był przeznaczony na dostosowanie fotoradarów do nowych przepisów – wyjaśniał Jarosław Skrzydło. 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: