Znani z regionu pedałowali z prędkością torpedy. Energetyczna akcja "Biegacza Świętokrzyskiego"


[podobne][zaj_kat]

Ponieważ do miłości potrzeba dużo zdrowia, o kondycję zakochanych postanowiło zadbać Stowarzyszenie „Biegacz Świętokrzyski”. Stowarzyszenie przy okazji organizowanej we wtorek przez "Buskowiankę" akcji walentynkowej zaprosiło do wspólnego wysiłku wszystkich, którzy mieli ochotę pościgać się na czas na rowerach stacjonarnych. Swoich sił spróbowały także VIP-y.

- W sumie około 140 osób przejechało łącznie 215 kilometrów - wyjaśnia prezes stowarzyszenia „Biegacz Świętokrzyski” Jacek Wiatrowski. - Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle zacnych ludzi weźmie udział w akcji , ale jesteśmy niezwykle szczęśliwi - dodaje. A trzeba przyznać, że we wtorek na rowery „wskoczyło” naprawdę wiele znanych osób z regionu. Pedałowali między innymi: starosta powiatu kieleckiego Michał Godowski, który był bezkonkurencyjny, radna Kielc Joanna Winiarska, Mateusz Żukowski z „Nowoczesnej”, przedsiębiorca Kamil Suchański, poseł Platformy Obywatelskiej Artur Gierada, kielecki radny i prezes stowarzyszenia „Czas na Kielce” Krzysztof Adamczyk, radny sejmiku województwa Grzegorz Gałuszka, radny Kielc Marcin Chłodnicki czy chociażby Tomasz Bracichowicz z zespołu „Mafia. W kolarskim wyścigu starli się także wójtowie - Sitkówki - Nowin Sebastian Nowaczkiewicz, Miedzianej Góry Zdzisław Wrzałka i Bodzentyna Dariusz Skiba. Na rowerach nie mogło też zabraknąć byłego mistrza Polski w kolarstwie,, a obecnego wójta Piekoszowa, Zbigniewa Piątka.

[reklama]

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ADI (gość) (PIES)

  Dokaldnie tak jak mowisz :) ci wszyscy obok pana w czerwonym to anonimy :)
  A tak na serio porownanie jest takie jak by w Warszawie Slowik z Parasolem robili sobie zdjecie z parlamentarzystami i szefem MSWIA :) Normalnie kabaret