Pole dance show w Targach Kielce. To jedna z atrakcji Fit Weekend. Są gwiazdy z Europy [WYJĄTKOWE ZDJĘCIA] © Fot. Dawid Łukasik
[1/65]

Pole dance show w Targach Kielce. To jedna z atrakcji Fit Weekend. Są gwiazdy z Europy [WYJĄTKOWE ZDJĘCIA]

Stałym punktem programu na Fit Weekend w Targach Kielce jest Pole Dance Show. W tym roku to już czwarta edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Dance, organizowanych przez szkołę tańca na rurze MY WAY oraz Targi Kielce. Misją zawodów jest pokazanie unikalnego show na scenie przy użyciu drążków pionowych. W tym roku udział w zawodach bierze udział ponad 120 zawodników z całej Europy. Można zobaczyć zmagania w dziesięciu kategoriach, m.in.: dzieci, duety, mężczyźni, czy exotic (odmiana pole dance tańczona w butach na wysokim obcasie). Dla chętnych odbywają się również warsztaty z sędziami (międzynarodowymi gwiazdami pole dance) - Oleną Mininą, Hanką Venselaar oraz Tatyaną Gordiyenko.(dor)

Stałym punktem programu na Fit Weekend w Targach Kielce jest Pole Dance Show. W tym roku to już czwarta edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Dance, organizowanych przez szkołę tańca na rurze MY WAY oraz Targi Kielce. Misją zawodów jest pokazanie unikalnego show na scenie przy użyciu drążków pionowych. W tym roku udział w zawodach bierze udział ponad 120 zawodników z całej Europy. Można zobaczyć zmagania w dziesięciu kategoriach, m.in.: dzieci, duety, mężczyźni, czy exotic (odmiana pole dance tańczona w butach na wysokim obcasie). Dla chętnych odbywają się również warsztaty z sędziami (międzynarodowymi gwiazdami pole dance) - Oleną Mininą, Hanką Venselaar oraz Tatyaną Gordiyenko.