Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież samochodu na jednym z kieleckich osiedli. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 27- letniego kielczanina podejrzewanego o dokonanie kradzieży samochodu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń , z niestrzeżonego parkingu na jednym z kieleckich osiedli została skradziona osobowa honda. Dzięki skrupulatnej pracy kieleckich stróżów prawa zatrzymano 27-letniego mężczyznę. Odzyskano także utracony samochód. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury. Może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Kielce

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!