Świętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Kielc w wieku od 18 do 22 lat, podejrzewanych o dokonanie rozboju na 16-latku. Wszyscy trzej panowie znani są kieleckim policjantom.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Świętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Kielc w wieku od 18 do 22 lat, podejrzewanych o dokonanie rozboju na 16-latku. Wszyscy trzej panowie znani są kieleckim policjantom. Dwaj z nich byli już karani z pobicia. Teraz grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Chłopak wracał do domu, kiedy podbiegli do niego trzej mężczyźni. Pobili młodzieńca i zabrali mu dwa srebrne łańcuszki, srebrną bransoletę i telefon komórkowy. Rozbójnicy nie uciekli jednak daleko. Przejeżdżający niedaleko miejsca zdarzenia policjanci, gdy usłyszeli komunikat o rozboju, kilka minut później zatrzymali opisanych „podejrzanych”. Ci, na widok mundurowych, wyrzucili ukradzione przedmioty. Mienie wróciło do właściciela a 18, 21 i 22 –latek trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania panowie mieli w organizmie od ok. promila do ok. 2 promili alkoholu. Gdy wytrzeźwieją, staną przed prokuratorem. Odpowiedzą za rozbój.

opr. MTK, źródło KMP Kielce

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!