Zapisy na zajęcia na basenie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności prowadzone będą od 24 sierpnia w Urzędzie Miasta przy ul. Szymanowskiego, pokój 28.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zapisy na zajęcia na basenie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności prowadzone będą od 24 sierpnia w Urzędzie Miasta przy ul. Szymanowskiego, pokój 28. Karnety (135 sztuk) będzie wydawać Anna Sowa, odpowiedzialna za kontakty i pomoc osobom niepełnosprawnym: w poniedziałek 13.30 - 17.00, wtorek i piątek w godzinach 12.00 - 15.30.

Zainteresowani powinni przynieść aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz uiścić opłatę za karnet, która wynosić będzie 40 zł za zajęcia bez rehabilitanta i 46 zł z rehabilitantem. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 25 w osiedlu Ślichowice od września do końca grudnia br.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!