(© Dawid Łukasik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Kielcach odbędzie się casting do filmu Dariusza Gajewskiego pod tytułem Legiony. Casting odbędzie się w najbliższą sobotę 15 września między godzinami 10, a 17 na Placu Artystów w Kielcach.Casting organizują Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty i agencja Popcorn Film. Potrzebnych jest około 200 osób obojga płci w różnym wieku. Osoby wybrane podczas castingu zagrają żołnierzy I Kompanii Kadrowej, ale też cywili, dzieci. Za każdy dzień zdjęciowy przewidziano wynagrodzenie.

Zdjęcia do filmu "Legiony" odbywać się będą w okolicach Kielc – między innymi w skansenie w Tokarni .Producent zapewni dla wybranych do filmu pełen transport z Kielc do Tokarni i powrót.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się już we wrześniu 2018 roku. W obsadzie znajda się wielkie gwiazdy polskiego kina – Jan Frycz, który zagra Józefa Piłsudskiego, Borys Szyc, Mirosław Baka, Sebastian Fabijański, Bartosz Gelner, Antoni Pawlicki, Piotr Żurawski, Wiktoria Wolańska i wielu innych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 660 347 474

POLECAMY RÓWNIEŻ:


Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]Wiadomości Kielce, Wydarzenia Kielce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Filmoteka (gość)

Nie wiedziałem, że teraz komitety wyborcze organizują castingi do filmów. Co następnie? PSL będzie robić casting do "Witosa", PiS do "Wyklętych", SLD do "Gierka", PO do filmu "Tusk i przyjaciele" a Kukiz'15 do "Piersi Kukiza".