31 maja 2012 r. po godzinie 18, straży pożarnej w Opatowie dostał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 74 w Zawadzie gm. Ożarów, na obwodnicy Ożarowa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono zderzenie 3 samochodów: Audi, Nissan i ciężarowego Volvo z naczepą przewożącego grys. W samochodzie Nissan, który leżał na boku uwięziony był kierowca.

Wypadek w Jędrzejowie. Zderzył się Peugeot i Ford Transit [zdjęcia]


Pasażer Nissana leżał w pobliżu pojazdu, kierowcy Audi i Volvo przebywali poza pojazdami. Działania jednostek straży pożarnej polegały na ocenie stanu uczestników wypadku, założeniu kołnierza ortopedycznego leżącemu pasażerowi Nissana, wydobyciu kierowcy Nissana i podaniu mu tlenu. Wspólnie z ekipą pogotowia ratunkowego osoby poszkodowane z Nissana ułożono na deskach ortopedycznych i przeniesiono do karetek.

Wypadek w Lipowym Polu. Zderzyły się dwa auta [zdjęcia]


Po czynnościach dochodzeniowych Policji zneutralizowano rozlane płyny eksploatacyjne i zmyto jezdnię. W akcji trwającej ponad 4 godziny udział brały 2 zastępy JRG Opatów - 4 ratowników oraz OSP Ożarów - 6 ratowników.

Wypadek w Jasienicy. Zderzył się autokar z autem [zdjęcia]


Źródło: straz.opatow.pl, R. Kwiatkowski

Wiadomości kryminalne na stronie: Świętokrzyskiej Kroniki Policyjnej


Zapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!