Na remontowanym odcinku drogi S-7, w okolicach Niewachlowa samochód ciężarowy SCANIA z naczepą przewrócił się na bok i zatarasował całkowicie przejazd na tym odcinku.

Samochodem podróżował kierowca wraz z pięcioletnią córką. W pierwszym momencie udzielono pomocy dziewczynce, którą odwieziono na obserwację do szpitala. Ale jak się okazało niedoznana istotnych obrażeń.

Pożar w Starachowicach. Pali się samochód [zdjęcia]


Drugim krokiem było zabezpieczenie środowiska przed skażeniem wyciekającym z uszkodzonego zbiornika olejem napędowym. Dlatego na miejsce zdarzenia został zadysponowany samochód ratownictwa chemicznego. Po tych czynnościach doraźnie udrożniono jeden pas ruchu przemieszczając naczepę na pas awaryjny.

Wypadek w Kielcach. Auto uderzył w slup [zdjęcia]


Po podstawieniu przez właściciela firmy transportowej samochodu zastępczego i przeładowaniu przewożonego towaru postawiono ciężarówkę na koła. Postawienie ciężarówki wymagało użycia ciężkiego samochodu ratownictwa drogowego typu MEGA-CITY.
Na miejscu działało siedem zastępów PSP, zespół pogotowia ratunkowego i policja.

Źródło: straz.kielce.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!