Wypadek w centrum Kielc, znów na feralnym skrzyżowaniu. Motocyklista trafił do szpitala

sabaZaktualizowano 
W niedzielę o godzinie 11 na węźle drogowym koło kościoła Świętego Krzyża w Kielcach doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierujący motocyklem mężczyzna trafił do szpitala. To kolejny już wypadek na skrzyżowaniu ulic 1 Maja, Gosiewskiego i Zagnańskiej.

- 49-letnia kobieta kierująca fordem skręcając w lewo w ulicę Zagnańską najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z 36-latkiem jadącym ulicą 1 Maja od centrum Kielc motocyklem marki yamaha - opowiada Artur Majchrzak z biura prasowego świętokrzyskiej policji.

Ranny motocyklista został zabrany do szpitala. Na skrzyżowaniu przez krótki czas były utrudnienia.

Niestety, skrzyżowanie będące komunikacyjnym sercem Kielc od momentu oddania go do użytku ma złą sławę. Bardzo często dochodzi tam do wypadków. Główna przyczyną jest to, że kierowcy nie przestrzegają znaków ustąp pierwszeństwa przejazdu. Kolejny raz apelujemy więc, by o jazdę zgodnie z przepisami.

ZOBACZ POPRZEDNIE WYPADKI NA ZAGNAŃSKIEJ
Wypadek w centrum Kielc. Jedna osoba została zabrana do szpitala
Wypadek w Kielcach. Znów tym samym miejscu

ZOBACZ TAKŻE:

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?

ZOBACZ TAKŻE: Flesz. PiS obiecuje: 500 plus na pierwsze dziecko, "13" emerytura dla najstarszych

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.03.26 15:23:09

To zależy polakom trza wszystko namalować , postawić światła i znaki bo bez tego głupieją

2019.03.26 15:20:22

Sezon na motory otwarty muszą się kobibity przyzwyczajć i patrzeć w lusterka ale nie te od szminki na osłonie przeciwsłonecznej

2019.03.26 15:15:23

Baby nie widzą motorów bo za szybko jeżdzą , a póznij mówią że za sybko jechoł,klapki na łocy i wio

2019.03.25 11:20:43

To jest bardzo niebezpieczne skrzyżowanie i mało "czytelne".

2019.03.19 16:36:57

Co to znaczy ważne informacje znowu jakaś reklama firmy ubezpieczeniowej?

2019.03.18 11:25:56

Proszę rodzinę motocyklisty o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: arturs1703moto@popk.pl

2019.03.18 11:11:21

Albo rondo.

2019.03.18 10:46:11

Skrzyżowanie nie jest feralne, tylko kierowcy niedzielni nie patrzą na znaki i to cała tajemnica ...

2019.03.18 09:30:09

Następne babsko,debilne za kierownicą!!

2019.03.18 08:38:28

Napisz o co chodzi

2019.03.18 08:28:48

Poszukuję rodziny motocyklisty rannego w wypadku. Jak ktoś zna motocyklistę lub jego rodzinę proszę o kontakt!

2019.03.18 07:52:36

Zmienić nazwę ulicy bo te wypadki może to powoduje duch Gosiewskiego?

2019.03.18 05:05:49

O motocykliatach źle piszą zazwyczaj "Najlepsi kieroFFcy" króży są ah i ech a zazwyczaj to nieudacznicy losu w starych rumplach. A potem owija się wokół drzewa jeden z drugim i myśli jak tonsie stalo jesem Najlepszy KieroFFFca. Ahahah

2019.03.18 00:41:19

Zastanówcie się w ogóle co gadacie debile.... są motocykliści co jeżdżą normalnie tylko te tępe głowy co jeżdżą autami mają to w nosie , po złości wyjedzie Ci i ma to w dupie

2019.03.17 23:34:31

No i się zaczęło, wyjechali na drogi rajdowcy bez wyobraźni i jakiegokolwiek doświadczenia na tych pierdzących gruchotach które nazywają ścigaczami, znowu będą przez nich wypadki i wiele niebezpieczeństw na drogach.

2019.03.17 23:04:28

Nie zawsze kierowca motocykla jest winny. Ja nie wiem jak ci ludzie zdają prawko na kat. B jak zdają egzamin. Po co mają w autach lusterka do przeglądania. Za rozmowę i pisanie smsów też powinni zabierać prawojazdy

2019.03.17 21:59:13

Policja to ma w d.... takich dawców. Dziś na Miedzianej Górze odcinek DK 74 szalało towarzystwo. Żeby jakiś patrol się pojawił, choć nieoznakowany radiowóz, ale gdzie tam po co niech dojdzie do tragedii.

2019.03.17 21:17:36

GOSIEWSKI przynosi miastu pecha,lepiej we WŁOSZCZOWEJ

2019.03.17 20:48:36

Proponuje na każdym możliwym skrzyżowaniu w Kielcach zrobić sygnalizacje będzie się super jeździło :)

2019.03.17 20:38:32

To skrzyżowanie od samego początku jest do bani. W godzinach szczytu tworzą się korki, pas do lewoskrętu szybko się zapełnia i pojazdy stoją na lewym co nie sprzyja płynności ruchu. Kierowcy czekają, pojawia się nerwowość i niecierpliwość i nieszczęście gotowe. Po przejechaniu na drugą stronę wcale nie jest lepiej - znak na znaku. Przez okres zimy odzwyczajamy się od zwracania uwagi na mniejsze szybko przemieszcające się obiekty a motocykliści jeszcze się na dobre nie rozjeździli. I my kierowcy samochodów i oni motocykliści mamy się za co walnąć w pierś. Czas zrobić porządek na tym wytworze chorej pomysłowości drogowców. Myślę że w WRD KWP lub KMP znajdzie się kumaty gościu który znajdzie sposób na ten bajzel.

2019.03.17 20:38:27

Panie Redaktorze nie ma znaku ustąp pierwszeństwa

2019.03.17 20:30:34

zobacz galerię (8 zdjęć)



"49-letnia kobieta kierująca" i wszystko jasne.

2019.03.17 20:25:26

Dzisiaj jeden taki dawca organów szalał na jednym kole tuż przed Urzędem Wojewódzkim. I nikt z policji tej szaleńczej jazdy nie przerwał. Smutne.

2019.03.17 20:03:38

Światła to zapalcie sobie w waszych pustych mózgownicach