Dyżurny straży pożarnej dostał zgłoszenie o wypadku drogowym w Busku-Zdroju. Doszło do zderzenia Forda Mondeo i Renault Master.

Do zdarzenia natychmiast zostały zadysponowane dwa zastępy JRG w Busku-Zdroju. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Forda Mondeo i Renault Master. Samochody zatarasowały oba pasy ruchu.

Auto uderzyło w metalową barierę [zdjęcia]


Osoby podróżujące pojazdami opuściły je o własnych siłach nie odnosząc obrażeń /łącznie podróżowało 7 osób /. Jednakże jedna z pasażerek, po wykonaniu szczegółowych badań przez zespół Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do Szpitala Rejonowego.
Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i usunięciu nieczystości powypadkowych. Ustalenie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Wypadek w Wełeczu. Zderzyły się dwa auta [zdjęcia]


Źródło: KP PSP Busko-Zdrój, st. kpt. M. LIS


Wiadomości kryminalne na stronie: Świętokrzyskiej Kroniki PolicyjnejZapisz się do newslettera!
Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!