Atrakcyjnie, artystycznie, wiosennie i kolorowo zapowiada się gala mody „Wiosna – czy to Ty?” w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach.

Podczas imprezy pokazane zostaną nakrycia głowy, torby oraz moda awangardowa. Kolekcje przygotowali: Manufaktura Kapeluszy „Porthos” z Warszawy, projektantki Ewa Ampulska i Sylwia Domańska z firmy „Dżedai” z Warszawy oraz Bogumił Wtorkiewicz z Kielc.

Twórcy i firmy biorące udział w pokazie mają już znaczny dorobek twórczy. Zapowiada się więc atrakcyjnie, gdyż pokaz będzie „na żywo” komentowany przez projektantów.

W trakcie pokazu wystąpią tancerze ze Szkoły Tańca „Charleston” oraz wokalistki ze Studia Piosenki WDK.
Organizatorami pokazu są: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach oraz Manufaktura Kapeluszy „Porthos”. Impreza odbędzie się 9 marca (środa) o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej WDK. Wstęp wolny.

Od godziny 12 kiermasz nakryć głowy firmy „Porthos”.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: