Wielka zmiana w centrum Kielc. Budują kompleks biur i apartamentów (WIDEO, ZDJĘCIA)

Marzena Smoręda

Wielkie zmiany czekają ścisłe centrum Kielc. Nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks budynków EKO-PARK LOTNICZA powstaje przy ulicy Lotniczej w Kielcach - pomiędzy ulicą Warszawską a ulicą Radiową, czyli w samym sercu miasta.

Powstaną budynki zlokalizowane na obszarze około 5000 merów kwadratowych. Kompleks realizowany jest dwuetapowo, zakłada zarówno zabudowę mieszkaniową z luksusowymi penthousami gwarantującymi cudowny widok na panoramę Kielc, jak też budynek biurowy klasy A z nowoczesną recepcją, całodobową ochroną i ergonomicznymi biurami. Cały teren pozwoli na wydzielenie prywatnej przestrzeni dla mieszkańców oraz publicznej dla budynków biurowych z podświetlonymi ciągami pieszo-jezdnymi, licznymi miejscami parkingowymi i stojakami na rowery.

Inwestycję realizuje firma EKO-INVEST. Na rynku działa od 2000 roku, a doświadczenie zdobyte w pierwszych latach działalności (głównie na terenie Warszawy), pozwala jej realizować zarówno kompleksowe usługi budowlane, jak również od roku 2008 z sukcesami prowadzić działalność deweloperską na terenie województw świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Jako Generalny Wykonawca EKO-INVEST zrealizował poza licznymi obiektami użyteczności publicznej w obu województwach takie inwestycje w Kielcach jak: Osiedle Domaniówka, Triasowe Wzgórze, Apartamenty przy ulicy Turystycznej Villa Mazurska czy Apartamenty Centrum przy ulicy Lecha Kaczyńskiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.03.2019, 12:33

Podobno ma być połaczenie gondolą z Galerią.

07.03.2019, 12:19

Rozumiem, że jak inwestor będzie chciał wynająć powierzchnię to dopiero mają budować? Nie wypowiadajcie się na tematy o których nie macie pojęcia. Jest popyt to budują. Będzie tego więcej, czy się 'wymierającym' to podoba, czy nie. W mieście brakuje powierzchni biurowych wyższej klasy.

07.03.2019, 09:52

Dla kogo budują ?Kielce to miasto wymarłe przez 16 lat niszczenia go przez byłego Prezydenta , a obecnie odnowiciela Buska Zdroju.Wszędzie pełno tzw biurowców potworków bez zasiedlenia przykładem ul Wrzosowa i Wojska Polskiego ,czy Barwinek.Gdzie są miejsca pracy ,inwestorzy a zadłużenie Kielce ponad miliard nie gwarantuje szybkiej poprawy.Kielce maja najtańsze mieszkania w skali kraju.Trzeba tworzyć miejsca pracy i szukać inwestorów a nie budować bo kupować nie będzie komu.

07.03.2019, 09:07

Widoki z okien będą rewelacyjne banki sad radio i baraki, a cena pewnie z kosmosu skoro dla tumanów z echa to ściśle centrum. Tytuł jak zwykle rewelacyjny

07.03.2019, 07:51

Rozumiem, że to artykuł sponsorowany? Można by to napisać wprost, zamiast robić ludziom wodę z mózgów.
"Wielkie zmiany czekają ścisłe centrum Kielc" - jak zwykle tytuł z kosmosu. Ani to ścisłe centrum, ani wielkie zmiany. Budują blok i biurowiec na obrzeżach centrum. Ot, i wszystko. A bardziej w temacie - szkoda, że zostanie ten parking i budy od Radiowej. Nowa zabudowa w tym miejscu jest OK, ale wyglądałoby to lepiej, gdyby sięgała do samej ulicy.

07.03.2019, 01:49

Ooo trzeba bedzie kupić tam mieszkanko

06.03.2019, 20:02

czy oni mają nas za idiotów....a wiedzą co to jest panorama...chyba ,że na ściane banku od pólnocy ...radia kielce od południa i tak dalej/plastyk-sąd/....zaje....bista luksusowa zabudowa...boki zrywać

06.03.2019, 18:40

1850 zl. Średnio 1m2 najgorszego syfu jaki się da zrobić. Nawet nie spelnia norm bo nadzór odbiera. Jak silvera bez samodomykaczy na klatkach oddymianych za 70 zl. Za sztukę i bez wezy strazackich w skrzynkach. He he kurwa he.

06.03.2019, 18:20

Jaki widol na Kielce.Przecież to dołek.Dom Rzemiosła,sąd ,Politechnika zasłaniają wszystko.Naciągacze z "ED" w działaniu.a

06.03.2019, 17:53

Powinni tam zrobić park z korzyścią dla wszystkich.

06.03.2019, 17:51

Co ? nie stać was biedaki??

06.03.2019, 16:56

Dlaczego ta reklama udaje artykul?

06.03.2019, 16:53

W smrodzie spalin całą dobę ha ha ha