Już dziś, w piątek 28 sierpnia, na Letniej Scenie Kielckiego Centrum Kultury wystąpi Magda Piskorczyk. Wokalistka jest laureatką wielu konkursów bluesowych, występowała z wybitnymi polskimi i zagranicznymi muzykami. W jej repertuarze znajdziemy standardy jazzowe, muzyki gospel, funk czy soul. Początek koncertu godz. 20.30

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Domu Środowisk Twórczych w sobotę 29 sierpnia o godz. 19. odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal muzyki okołosoulowej, mający na celu promocję tego gatunku muzyki. Wystąpią NuSoulCity, Edyta Strzycka i Letko. Bilety w cenie 10 zł.

Dzień później o godz. 16. rozpocznie się koncert zatytułowany „Lato z ptakami odchodzi”. Ten maraton piosenki turystycznej, w którym wystąpią m.in. Jurek Filar, Wołosatki czy Fok, na trwałe wszedł do programu letniczh imprez organizowanych w DŚT.

Miłośników filmu dokumentalnego zapraszamy do KCK na spotkanie zatytułowane „W Nurcie Historii”. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną filmy „List do syna” - scen. i reż. Iwona Bartólewska oraz "Teczki" - scen. i reż. Grzegorz Linkowski. Początek seansów godz. 20.30. Wstęp wolny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!