(© Dawid Łukasik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Galerii Korona rusza sklep Kik. Będzie to 4 lokal sieci w Kielcach, a zarazem 5 w województwie. Wielkie otwarcie zaplanowano na czwartek, 14 czerwca, a z tej okazji sieć szykuje rabaty i atrakcje.

Sklep będzie się mieścił na poziomie 0, tuż przy wejściu od strony ulicy Warszawskiej i zajmie powierzchnię 550 metrów kwadratowych. W asortymencie znajdziemy przede wszystkim tekstylia, ale i wiele innych produktów dostępnych w należących do sieci sklepach, czyli artykuły dekoracyjne, wyposażenia wnętrz, kuchni, łazienek, a nawet sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak chociażby odkurzacze. Asortyment zmienia się też sezonowo, a obecnie w Kik kupimy stroje kąpielowe czy też zabawki do wody i piasku.

Na otwarcie przygotowano też ofertę specjalną, czyli gokarty dla dzieci oraz walizki. Tego dnia wszystkie ceny spadną o 10 procent. Ponadto, klienci mogą liczyć na loterie z nagrodami, wśród których znajdziemy na przykład kartę VIP uprawniającą do 15-procentowej zniżki przez pół roku.


Czy jesteś Mundialowym specem? Co wiesz o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej? [QUIZ]
ZOBACZ TAKŻE: Wypadek w Kielcach

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!