Duże utrudnienia czekają kierowców we wtorek w okolicach stadionu piłkarskiego przy ulicy Ściegiennego i hali sportowej przy ulicy Bocznej.

W związku z meczem piłki ręcznej pomiędzy drużynami Vive Tauron Kielce – MMTS Kwidzyń (rozpocznie się o godzinie 16.30) wystąpią utrudnienia w rejonie Hali Legionów przy ulicy L. Drogosza, spowodowane zamknięciem ulic: Dzikiej, Suchej, Dolnej, Okrężnej, Żwirowej, Osobnej i Granitowej.

Utrudnienia występować będą w godzinach 13.30-18.30. W godzinach 13.30-16.45 na ulicy Bocznej od skrzyżowania z ulicą Żwirową do skrzyżowania z ulicą Okrężną obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.
Utrudnienia wystąpią też w związku z meczem Korona Kielce – Wisła Kraków (początek godzina 18), od godziny 6 w rejonie „Kolporter Areny” na alei Legionów - zostanie wyłączona z ruchu od skrzyżowania z ulicą Krakowską do skrzyżowania z ulicą Gagarina.

Ponadto od godziny 15 zostanie wyłączona z ruchu ulica Sołtysiaka „Barabasza”. Zamknięte dla ruchu będzie również skrzyżowanie ulic: Kwasa – Sołtysiaka, a także odcinek Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania.
Ulica Kwasa, na odcinku od skrzyżowania z Mahometańską do bramy cmentarza będzie drogą bez przejazdu (ślepa). Utrudnienia w tym rejonie potrwają do godziny 21.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Więcej na temat: