Tajemnicza śmierć w bloku w Kielcach. Znaleziono ciało kobiety i dziecka

Michał NosalZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (11 zdjęć)
Ciała kobiety i jej półrocznego synka znaleziono w sobotnie popołudnie na parterze bloku w centrum Kielc. Budynek ma klatkę schodową w kształcie studni. Ludzie mówią, że barierki są na tyle wysokie, że nie mógł to być wypadek. Policjanci wstępnie wykluczali, by do tragedii ktoś się przyczynił.

Dramat rozegrał się w pięciopiętrowym bloku przy ulicy Winnickiej. Jest tu szeroka klatka schodowa.

- W mieszkaniu słuchać nawet kiedy ktoś przechodzi po schodach. Około godziny 13 gdy wracałam do domu słyszałam płacz małego dziecka i cichy płacz kobiety. Jakieś 10 minut później okropny łomot. Zaczęłam się zastanawiać, czy ktoś się może nie przeprowadza - opowiadała potem jedna z lokatorek.

Jej sąsiadki, po tym jak usłyszały hałas, wyszły na klatkę i spojrzały w dół. Na parterze na posadzce leżała kobieta z dzieckiem. Oceniały, że może rocznym. Wezwały pomoc.

- Było może jakieś 20 minut po 13, kiedy podjechały karetka, a zaraz później radiowóz - mówili mężczyźni, którzy w pobliżu prowadzili remont. Policjanci przekazywali, że lekarz i ratownicy medyczni prowadzili akcję reanimacyjną, ale kobiety i dziecka nie udało się uratować.

Lokatorzy bloku relacjonowali, że 39-latka tu nie mieszkała. Prawdopodobnie przychodziła do kogoś znajomego. Co wydarzyło się na klatce schodowej w skwarne popołudnie?

- Nie było słychać żadnych krzyków, czy wołania o pomoc. Tylko ten płacz, huk a potem martwa cisza. Barierki sięgają mi powyżej pasa, więc raczej trudno, by przez przypadek wypadła dorosła osoba, a co dopiero dziecko. Pręty pod poręczą są gęsto, więc też nie da się przecisnąć - tłumaczyła mieszkanka bloku.

Popołudniem na miejscu tragedii pracowali policjanci i prokurator. Prosili, by nie wychodzić z mieszkań. Osoby, które musiały to zrobić po klatce schodowej mogły przechodzić tylko z mundurowym.

Obecny na miejscu sierżant sztabowy Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji przed godziną 15 informował: - Odnaleziona kobieta to 39-letnia kielczanka mieszkająca nie w tym bloku, ale w okolicy. Dotarliśmy już do jej rodziny, ustalamy dokładny przebieg zajścia. To, czy kobieta nieszczęśliwie wypadła za barierki, czy odebrała sobie życie. Wstępnie nic nie wskazuje, by do tragedii jaka się wydarzyła, ktoś się przyczynił.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Jak żyli osadzeni w dawnych więzieniach?


Co może policjant, a czego nie?


Czy dostałbyś się do policji? Test


Czy dogadałbyś się w więzieniu? Test z grypsery


Wiesz, co oznaczają więzienne tatuaże?


Komentarze 44

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-15T15:43:07 02:00, Gość:

dobrobyt morawickiego

2019-06-15T18:06:52 02:00, Gość:

POwinieneś być na Morawach....

chyba ty

G
Gość
2019-06-15T15:43:07 02:00, Gość:

dobrobyt morawickiego

2019-06-15T21:44:51 02:00, Ryba:

Raczej pustostan schetyny

pogratulować

G
GP.
2019-06-15T17:32:52 02:00, Gość:

Kobieta miała dość życia jak i małego dziecka. Jak było słychać ich płacz to samo mówi za siebie. A tak przy okazji nikt o tak nie zabiera sobie życia zawsze przyczyną jest ktoś drugi.

Albo choroba?Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.

A
At
2019-06-16T19:51:52 02:00, Gość:

Kim trzeba być żeby zabić półroczne dziecko..

"Chcesz sie przekonac jakie jest czyjes zycie to zaloz jego buty i przez nie przejdz"... a wtedy mozesz oceniac kazdy sie wymadrza komentuje...a nie wie jak bylo..

G
Gość

:(

G
Gość
2019-06-16T19:51:52 02:00, Gość:

Kim trzeba być żeby zabić półroczne dziecko..

Kim? Zastraszoną, cierpiącą kobietą i kochającą matką, która została sama z tragedią, jaką zgotowali Jej najbliżsi. Zanim ocenisz lub zkrytykujesz poznaj czyjeś życie. Oceniać łatwo, a pomoc Jej nie miał kto. Spoczywajcie w upragnionym spokoju, Aniołki 😢😢😢

G
Gość

Kim trzeba być żeby zabić półroczne dziecko..

K
Kielczanka
2019-06-16T09:38:57 02:00, Gosc:

A może wziąć pod uwagę, że matka trzymała dziecko na rękach i schodzila że schodów. Dziecko się przechylilo i matka za nim. I w ten sposób mogły wypaść. Albo ktoś pchnal.. Od razu wykluczony udział osób trzecich. Albo teoria że może popełniła samobójstwo. Trzeba zbadać wszystkie ewentualność.

Ja właśnie tak samo sobie pomyślałam. Tylko jest napisane, że kobieta płakała i to mi gubi trop...

G
Gosia

Płakałam...serce mi pękło.

O
Ola

KAPITALIZM ich zabił :(((

G
Gość
2019-06-16T09:38:57 02:00, Gosc:

A może wziąć pod uwagę, że matka trzymała dziecko na rękach i schodzila że schodów. Dziecko się przechylilo i matka za nim. I w ten sposób mogły wypaść. Albo ktoś pchnal.. Od razu wykluczony udział osób trzecich. Albo teoria że może popełniła samobójstwo. Trzeba zbadać wszystkie ewentualność.

"Policjanci wstępnie wykluczali, by do tragedii ktoś się przyczynił.", "Wstępnie nic nie wskazuje, by do tragedii jaka się wydarzyła, ktoś się przyczynił." WSTĘPNIE!!! Znasz znaczenie tego słowa?

G
Gość
2019-06-16T11:11:23 02:00, Kielczanin:

Czy może Redakcja wyłączyć komentarze pod tym artykułem? Chyba nic konstruktywnego nie wnoszą

To straszna tragedia i ogromny ból dla rodziny. Nie miejsce na prymitywną wymianę zdań!

Dzwoń do redakcji, twój komentarz też nic nie wniósł

K
Kielczanin

Czy może Redakcja wyłączyć komentarze pod tym artykułem? Chyba nic konstruktywnego nie wnoszą

To straszna tragedia i ogromny ból dla rodziny. Nie miejsce na prymitywną wymianę zdań!

G
Gosc

A może wziąć pod uwagę, że matka trzymała dziecko na rękach i schodzila że schodów. Dziecko się przechylilo i matka za nim. I w ten sposób mogły wypaść. Albo ktoś pchnal.. Od razu wykluczony udział osób trzecich. Albo teoria że może popełniła samobójstwo. Trzeba zbadać wszystkie ewentualność.

G
Gość
2019-06-15T15:37:44 02:00, Gość:

Czy wie ktoś jak miała na imie ta dziewczyna

2019-06-15T15:43:05 02:00, Jaa:

Irena

2019-06-15T22:11:05 02:00, Gość:

Nie zadna Irena ,tylko Anita😪

2019-06-15T23:25:42 02:00, Gosc123:

Jaka Anita?

2019-06-15T23:59:06 02:00, dab:

Gówno Cię to obchodzi, podsłuchuj dalej sąsiadów i stój w oknie, omawiaj z podobnymi sobie, żyj nieswoim życiem.

2019-06-16T01:00:35 02:00, Trololo:

A się nie wypierdalaj. Jak pytam to oczekuje odpowiedzi. Nikt normalny nie zabija siebie a tym bardziej dziecka

Osoba która ci odpisała wyżej ma rację. A kim ty jesteś, że masz oczekiwać odpowiedzi? Myślisz, że ktoś ci będzie podawał dokładne dane tej kobiety? To jest nawet karalne, więc nie interesuj się. Zajmij się swoim tyłkiem. A ludzie mają różne problemy, choroby. Ty jesteś ostatni do oceniania, czy ktoś jest normalny czy nie

Dodaj ogłoszenie