"Szaleństwa" za kierownicą bmw w centrum Kielc. Wszystko na oczach policji

sabaZaktualizowano 
policja
Skrajną bezmyślnością i brakiem zdrowego rozsądku nazywają policjanci sobotni wyczyn 22-letniego kierowcy bmw na kieleckich ulicach.

22-latek zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy, gdy jego bmw czekało na zielone światło na skrzyżowaniu kieleckich ulic Jana Pawła II z Seminaryjską, a właściwie moment później.

- Gdy zapaliło się zielone światło, mężczyzna ruszył bmw z piskiem opon. Skręcając w lewo w ul. Seminaryjską, wprowadził auto w boczny uślizg i wymusił pierwszeństwo na pieszych, którzy przechodzili przez przejście. Na jego nieszczęście manewr ten wykonał na oczach funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach – opowiada Damian Janus z biura prasowego świętokrzyskiej policji.

Chwilę później policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Mówią, że bmw nie do końca było sprawne, zaś 22-letni kierowca miał problemy z koordynacją i nie potrafił spójnie odpowiadać na pytania, czuć było od niego specyficzny zapach marihuany. Mężczyznę poddano testom na zawartość zabronionych substancji, a te potwierdziły, że 22-latek może być pod ich wpływem.

ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzna ciągnął samochodem wóz

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.15 13:55:00

XYZ, dlatego, że jest tak napisane w artykule, problem z czytaniem ze zrozumieniem?

2019.04.09 17:35:35

Anita ciekawe skąd wiesz ze cpun i że stare auto ? Ciekawe czy ty żeś taka święta nie wiesz jak sprawa wyglada to i głupio nie komentuj sami idealni ludzie co błędów nie robią

2019.04.09 00:28:36

Nabity cpun w starym aucie. Super. 10 lat za zagrozenie.

2019.04.08 06:03:59

Kierował ktoś kto nie umie korzystać z rozumu. Bo kupił tłuczone BMW. Zamiast się cieszyć z jazdy podjaral się maryha i wtedy potrafi. Powinni zabrać prawko i dac mu bezwzględny zakaz prowadzenia do końca życia. Rower.

2019.04.08 02:12:31

Dojadeich Chuja wiesz jak było a szczekasz najbardziej. Artykuł jest niesamowicie przekoloryzowany.

2019.04.07 22:13:37

Kto lata po alkoholu lub narkotykach to dla mnie debil i należy się wpierdol i więzienie do roku

2019.04.07 19:15:30

22 latek to ma rozum I go uzywa co rodzice winni w swietle prawa to dorosly I odpowiada sam za siebie. Tak jak morderca pedofil zlodziej...rodzice winni...kaza to robic?

2019.04.07 14:28:10

JKP kurwy jebane i was spoleczniaki

2019.04.07 11:29:51

Wiesniaki - co usuwacie komentarze 🤣🤣 prawda boli

2019.04.07 11:10:37

Widać ze komentujący to ludzie pi 50tym roku życia z wypaczonym stereotypem. No cóż jakie ludzie takie Kielce.

2019.04.07 09:53:37

Ale co dalej? Zatrzymano szmaciarza czy sobie posmigal nie niepokojony na drifty? Zginela Wam koncowka tekstu.

2019.04.07 09:38:18

Tyko wsiowe morele tak sie zachowuja...

2019.04.07 09:22:36

Kielecki patol!

2019.04.07 09:03:18

Konfiskata BMW (trupa) i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych!. Może sobie pojeździć po tatusiowym zaoranym polu, a jak GO nie ma, niech se rodzina kupi, skoro on jest taki głupi :-) (ależ to mi wyszło) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinien coś był łyknąć na sraczkę, miałby coś do wytłumaczeni przed prokuratorem!