Można było zrobić sobie walentynkowe zdjęcie, były balony z miłosnymi napisami, czy zabawa na wyznawanie krótkich uczuć. I to wszystko w... autobusie. Takie atrakcje na święto zakochanych przygotowali w środę Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach, Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Kielcach.Zabytkowy autobus marki Ikarus, który od Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach kupili przed rokiem członkowie Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Kielcach stanął w walentynki na parkingu przez marketem "Auchan" w Kielcach. Pojazd był oklejony z zewnątrz i wewnątrz w walentynkowe ozdoby. Na zakochanych sporo atrakcji czekało w środku autobusu. Były balony z naklejkami związane z miłością, gadżety związane z komunikacją miejską, ale największą atrakcja była fotobudka, gdzie zakochani mogli robić sobie zdjęcia, które otrzymały potem w formie pocztówki walentynkowej.

Organizatorzy przygotowali też pizze w kształcie serca, którą chętne pary mogły jeść na czas. Do wygrania były upominki upominki ufundowane przez Baseny Mineralne z Solca Zdroju, wstępy na kręgle do MKbowling, zaproszenie na zajęcia z tańca towarzyskiego w Akademii Tańca DanceFit, czy samochód na weekend od firmy KIA.


POLECAMY RÓWNIEŻ:

Studniówki 2018. Zobacz najpiękniejsze dziewczyny
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect

[/td]
[td sz=300]

Osoby o tych imionach zdradzają częściej. Twoje imię znalazło się na liście?

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Top 10 restauracji w Kielcach według portalu TripAdvisor [ZDJĘCIA]

[/td]
[td sz=300]

O włos od śmierci na przejazdach kolejowych [ZOBACZ NAGRANIA]

[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

Takich Kielc już nie ma. Zostały na fotografiach [DUŻO ZDJĘĆ]

[/td]
[td sz=300]

Najpiękniejsze świętokrzyskie sportsmentki [ZDJĘCIA]

[/td]
[/tr]
[tr]
[/tabela]


ZOBACZ TAKŻE: TopMuzyczny. Bruno Mars i 6XGrammyŹródło:vivi24

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!