(© fot. materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

SoulAnd to pierwszy w Polsce przegląd muzyki okołosoulowej – nietypowy, będący połączeniem trasy koncertowej z cyklicznie toczącym się festiwalem.

Poszczególne edycje SoulAnd odbywają się przez cały rok, w różnych miastach (m.in. w Warszawie, Szczecinie, Kielcach, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni), dzięki wsparciu lokalnych mediów.


Główną ideą SoulAnd jest promowanie polskiego soulu i jego twórców, którzy od wielu lat profesjonalnie działają w środowisku niszowym. Podczas każdej edycji SoulAnd wystąpi wiele indywidualności, tworzących w tym samym gatunku, jednak zróżnicowanym poprzez wpływy innych stylów: funk, R&B, jazz, rock czy hip hop. SoulAnd stwarza także możliwość współpracy oraz wzajemnego wspierania się artystów, których łączy wspólna pasja - muzyka. Poszczególne edycje SoulAnd będą odbywac się przez cały rok, w różnych miastach Polski (m.in. Warszawa, Szczecin, Kielce, Kraków, Wrocław, Gdynia), dzięki wsparciu lokalnych mediów. Pomysłodawczynią oraz inicjatorką tego festiwalu jest Olga Matylda Woźniak (NuSoulCity).Sukces pierwszej edycji SoulAnd'u, która odbyła się w Warszawie, pozwolił festiwalowi ruszyć na podbój innych miast. Druga edycja SoulAnd odbędzie się już 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kieleckim Pałacu Tomasza Zielińskiego. Podczas koncertu na letniej scenie wystąpią: NuSoulCity, Edyta Strzycka oraz formacja Letko.

Więcej informacji:
http://kielce.naszemiasto.pl/imprezy/159108.html
http://www.souland.pl
http://www.nusoulcity.com

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!