(© Zdjęcie ilustracyjne/ Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek Motkowice. W miejscowości Motkowice (Świętokrzyskie) jest już przejezdna droga krajowa nr 78, Chałupki - Chmielnik. W niedzielę około godz. 16 doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i skutera. Zginęła jedna osoba.

Jak poinformował PAP oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, trasa nr 78, po tym wypadku, jest całkowicie zablokowana. "Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, nie zachowując odpowiedniej prędkości, zmienił pas ruchu. Uderzył w nadjeżdżający z przeciwka skuter. 67-letni kierowca skutera zginął na miejscu" - poinformował PAP oficer dyżurny.

Na miejscu policja kieruje ruch na objazdy przez Jasionnę, Imielno i Pińczów. Na razie nie wiadomo ile mogą potrwać utrudnienia.


Zobacz też: Awans Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana z zespołu LOTOS Dynamic w Rajdzie Polski [ZDJĘCIA]
Zostań sportowym reporterem naszego serwisu


Serwis Nasze Miasto jest dla Ciebie!
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!