(© Aleksander Piekarski)

Dużym zainteresowaniem cieszył się dzień otwarty na trampolinach zorganizowany w walentynki w klubie Squash Korona Kielce.

Czterech instruktorów przez cały dzień prowadziło zajęcia na trampolinach. W treningach wzięło udział ponad 100 osób. Przeważały dzieci i osoby młode, ale nie zabrakło też starszych. Dlaczego dzień otwarty zorganizowano właśnie w walentynki? - To są nowe zajęcia, z ich ofertą wchodzimy w poniedziałek, dlatego pomyśleliśmy, że dzień przed inauguracją warto zrobić dzień otwarty. A że wypadło w walentynki? Wypada się tylko cieszyć - tłumaczy manager klubu Squash w Galerii Korona w Kielcach, Robert Skotarek.O zaletach tych treningów opowiadała instruktorka Paulina Smoch. - Zajęcia na trampolinach są bardzo skuteczne. Podczas ćwiczeń można spalić od 600 do 1000 kalorii. Zdecydowanie mniej obciążają też stawy niż na przykład tak popularne bieganie - wymienia Paulina Smoch.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: