Magda Gessler dopiero rozpoczęła "Kuchenne Rewolucje" w Kielcach, a już widać efekty. Tym razem znana restauratorka wprowadza zmiany w jadłodajni przy ulicy Głowackiego. Lokal nie jest już Jadłodajnią Bartosz, teraz nazywa się "Wyszynk z szynką".

Pierwsza wizyta Magdy Gessler i jej ekipy, w dawnym "Bartoszu", miała miejsce w sobotę, 12 marca. W niedzielę prowadząca "Kuchenne Rewolucje" miała zajrzeć do kuchni. Od tamtej pory widać już pierwsze, acz gruntowne zmiany.- Nie mogę państwu zdradzić szczegółów aż do pierwszej emisji programu - odpowiadała Agnieszka Kołomańska, właścicielka jadłodajni, poproszona o skomentowanie pierwszych dni rewolucji.Jednak gołym okiem widać pierwsze zmiany. Dawny "Bartosz" funkcjonuje pod szyldem "Wyszynk z szynką". Rewolucje zaowocowały także w lokalu. Ściany pomalowano na dwa kolory: różowy i szary, a także przestawiono stoliki, w taki sposób aby było więcej miejsca.
Jest nowe menu, w większości oczywiście oparte na szynce. Goście mogą skosztować na przykład pierogów z wyszynku czy szynki z wyszynku, podanej z kopytkami. Co ciekawe każdy, kto przyjdzie może poczęstować się szynką, przywiezioną przez Magdę Gessler.

- Muszę przyznać, że teraz jest jasno przejrzyście i bardziej funkcjonalnie. Nie wiem, co teraz będzie u pani Agnieszki najlepsze, bo jest nowe menu i muszę wszystkiego spróbować. Mam nadzieję, że nadal będą takie pyszne suróweczki i mięsko - komentował pan Krzysztof, stały klient.

Dawny "Bartosz", a obecny "Wyszynk z szynką" to już piąty lokal w naszym województwie, w którym restauratorka przeprowadza kuchenne rewolucje, a drugi, który odwiedza w tym roku. Ekipa "Kuchennych Rewolucji" przeszła już dawna L’amore Ristorante przy ulicy Równej w Kielcach, która teraz jest znana pod nazwą Grande Cozze.

Komentarze (44)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

cluzo (gość)

Niestety takich wyszynków z wyzyskiem pracowników i truciem klientów jest dużo więcej. Dlatego trzeba głośno zaprotestować! Pikieta w środę o 11:00 pod tą podłą knajpą.
https://www.facebook.com/events/290158624649212/

GOŚĆ (gość)

ODNOŚNIE PANI KELNERECZKI !!!!TAKA SAMA SZUJA JAK WŁAŚCICIELKA .LIZAŁA JEJ TYŁEK I ZĘBY WYCIERAŁA KOLEGAMI Z PRACY

GOŚĆ (gość)

Nareszcie prawda wyszła na jaw .Plucie pracownikom do kawy dolewanie wody do starej zupy i niepłacenie ludziom,wyzywanie wszystkich od złodziei.I KARTKA W OKNIE CAŁY ROK ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA TO COŚ ZNACZY !!!!TA BABA JUŻ DAWNO POWINNA MIEĆ ZAMKNIĘTY TEN KRAMIK.

cluzo (gość)

Wyszynk z wyzyskiem
https://www.facebook.com/razemswietokrzyskie/photos/a.727416107362739.1073741828.727408490696834/823442227760126/?type=3&theater

telewidz (gość)

Nawet jeśli częściowo zostało to zmontowane ( a wiadomo,że w 45minut nie da się wszystkiego z kilku dni rewolucji pokazać ) , to pewnym oczywistym faktom nie da się zaprzeczyć. Żenada. Dno i gruba warstwa mułu.

klient (gość)

Właścicielka to pazerna baba.Jak można tak traktować pracowników!!!!.Urzędy dawno powinny się wziąć za jej dupke!!!.Jedzenie stare ,przeterminowane!!,paskudne-wszystko po to by sie napaść.Mam nadzieje że się napasie ale wielkiego wstydu i dostanie porządną nauczkę!!! za to co robi pracownikom i klientom!!!

malusia (gość)

Kobiety nie macie za grosz szacunku dla samych siebie, że tam nadal pracujecie? Przyzwalanie na takie rzeczy jak np. przeterminowane jedzenie, jest tak samo złe! Nie można dawać przyzwolenia na takie coś! Mam nadzieję, że sanepid zamknie to miejsce, a pani właścicielka kiedyś zapłaci za to jakim jest człowiekiem.